Політило Олег

 
Політило Олег, 05.08.2010 р.н.
Діагноз: Набута важка апластична анемія.

Новини:

            Олегу 7 років, він дуже цікавий і вдумливий хлопчик з дуже не звичним хобі – старі речі. Так, Олега цікавлять речі, якими користувались його бабусі-дідусі – стара побутова техніка, шкатулки, фотоапарати, чорнобілі фотографії – колекція велика, а ще «рідкісне» каміння. І ніби до колекції всього рідкісного і не дитячого, днями Олежик отримав ще й рідкісний діагноз – апластична анемія…

            Олег хворів з січня місяця, у нього був гепатит нез’ясованої етіології. В процесі лікування посилилась загальна слабкість, втома, з’явились синці на ногах, а коли вже аналіз крові показав повну панцитопенію – дефіцит всіх типів клітин крові, Олега перевели з педіатрії в гематологію.

            Там хлопчику діагностували набуту апластичну анемію дуже агресивної форми. Пацієнтам з такими захворюваннями потрібно чим скоріше починати імуносупресивну терапію – це єдиний шанс уникнути пересадки кісткового мозку. Олегу терміново потрібен препарат Атгам. Вартість упаковки – 107 тисяч гривень, а потрібно їх три!

            В Олега є лише тиждень часу, хвороба прогресує надзвичайно швидкими темпами. На жаль, якщо за тиждень хлопчик не матиме препарату, його шанси на одужання стануть мізерними… 

            Три упаковки Атгаму (15 ампул) – це 321000 гривень. Захмарна сума для звичайної родини. І єдиний порятунок для 7ми річного хлопчика.

            Але вибору немає ні в Олега, ні в нас, і наступного понеділка ліки мають бути!

 

Реквізити для надання допомоги:

 

БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу - добровільне пожертва для Політило Олега.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02