Полуситок Павло

 
Полуситок Павло, 11.07.2007 р.н.
Діагноз: Нефробластома лівої нирки.
Новини:   27.01.2015
 
            Павлику 7 з половиною років, і один з них він провів у лікарні. Минулого року у Павла виявили нейробластому – пухлину нирки. Хлопчик тільки пішов у перший клас, встиг закінчити І чверть навчального року, коли  батьки помітили що щось не так – пропав апетит, дитина схудла, та і взагалі став дуже зле виглядати…
            Зробили  УЗД, виявили утворення. Скерували на КТ, а вже КТ показало пухлину нирки. Так Павло опинився на Дністровській, у відділенні хірургії.
            Розпочалось лікування складно, одразу з реанімації. Тоді ви всі допомогли забезпечити Павлика довенним харчуванням Нутріфлекс, а ми навіть не мали можливості його сфотографувати. Та це позаду. Хлопчик успішно пройшов доопераційну хімію, операцію та післяопераційний курс.
            Тепер попереду мегадозова хімія і бокс – хлопчику вже зробили забір клітин кісткового мозку, очистили їх і тепер чекають, коли Павло буде готовий до авто-ткм. Та перед мегадозовою,  вже в Києві, хлопчик має пройти два блоки хімії Темодал+Іринотекан. Темодал, на щастя, є в лікарні. А от Іринотекан треба купувати.
            Вартість двох флаконів італійського Іриносиндану Актавіс 3500 тисяч гривень – саме стільки потрібно Павлові на перший курс. А далі, якщо все буде добре, і на наступний.
            Павлик веселий, здібний хлопчик, дуже любить малювати, і дуже хоче повернутись до школи. Ми дуже сподіваємось, що все у нього буде добре і хвороба нарешті відступить. Та на сьогоднішній день дуже потрібна допомога!
           
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02