Полюга Лукян

 
Полюга Лукян, 09.06.2010 р.н.
Діагноз: Рабдоміосаркома мяких тканин шиї.
Новини:   15.05.2014.
 
            Лукян майже дорослий, зовсім скоро йому виповниться 4 роки. Малюк проходить лікування у хірургії ЗУСДМЦ з грудня місяця. Тоді на шиї в хлопчика з’явилась невеличка гулька, що за кілька місяців перетворилась на чималий утвір мяких тканин шиї… Цей утвір надзвичайно заважав малюку фізично і псував емоційно-психологічний стан, тож при першому знайомстві на творчих заняттях Лук’ян здавався дуже тихим і депресивним хлопчиком.
            Лукян пройшов чотири блоки хіміотерапії. Далі мала бути операція. Батьки консультувались в різних клініках світу – в Польщі, Німеччині, Ізраїлі, і всі відповідали, що операція неможлива.  Та нещодавно малюка таки прооперували, у Львові, в ЗУСДМЦ, наші хірурги. Операція тривала 8 годин, пухлину видалили повністю, а за тиждень часу Лукян вже був готовий продовжувати хіміотерапію! Неймовірно, але це так.
            Та насправді неймовірним було те, як змінився сам Лукян – з тихого горобчика він перетворився у веселого непосиду :)
            Після операції минуло вже півтора місяці. За цей час Лукян пройшов два блоки хімії, зараз проходить променеву, ну і в перспективі ще 3 блоки ХТ. Променеву переносить важко, перші ж сеанси дуже пошкодили слизову і хлопчик перестав їсти, зараз він на довенному харчуванні, та стан, нащастя, вже значно кращий. Хоча Нутріфлекс все ще потрібен.
            За два тижня планується блок з введенням Гікамтину і цей препарат саме зараз закінчився у лікарні. Лукяну потрібно 2 флакона вартістю 2533 грн кожен. Це 5066 гривень. Придбати його батьки не можуть, бо бюджет сімї з двома маленькими дітками за місяці лікування і так вже тріщить по швах… До цього часу вони справлялись самі, та тепер змушені просити про допомогу, адже рабдоміосаркома – дуже агресивна пухлина, і добивати її потрібно нещадно, не зволікаючи ні дня, отже, ліки повинні з’явитись вчасно. 
            Ми дуже просимо допомогти Лукяну пройти лікування. Він дуже світлий і веселий хлопчик, любить малювати, ліпити з глини різні фігурки, розмальовувати. Не зважаючи на юний вік, намагається освоїти фортепіано, на радість сусідам, дуже дружній з 5-ти річною сестричкою Меланією, коли думає, що ніхто не бачить, залюбки дивиться з нею «дівчачі» мультфільми :)
            Зараз хлопчику дуже потрібна допомога, і ми сподіваємось, що вона прийду вчасно. Будь ласка, допоможіть малюку пройти лікування! 
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02