Попіль Соломія

Попіль Соломія, 07.03.2009 р.н.
Діагноз: Гостра недиференційована лейкемія.
Новини:  30.07.2014.  25.03.2014.
 
            Соломійці 5 років, вона весела, кмітлива і дуже добра дівчинка. Хімію дівчинка розпочала два тижня тому, хоча в лікарні вже рік.
            Так сталось, що весь рік дівчинці не могли встановити діагноз, адже аналізи то падали, то нормалізувались, рік тому до лікарні потрапили вперше з лейкопенією, потім – в жовтні виявили вірус Епштейна Барра, в лютому вірус активізувався, протягом місяця кожні два дня здавали аналізи.
            А 7 березня цього року – на сам день народження – Соломійку поклали в лікарню і через тиждень діагностували у неї гостру лейкемію. Злоякісні клітини, що не дають працювати кістковому мозку дівчинки, недиференційовані, так буває дуже рідко і дуже ускладнює лікування.
            Дівчинка вже розпочала хіміотерапію. Сподіваємось, що все буде добре.
            Соломійка проживає у Старому Самборі з мамою, татом і молодшим братиком Андріаном. Тато працює водієм, саме він і годує сім’ю, адже мама в декретній відпустці, а зараз ще й в лікарні з Соломійкою.
            Попереду у Соломії тривале лікування, не всі необхідні ліки є в лікарні, зараз дівчинці вже потрібен Флуконазол, згодом може знадобитись довенне харчування, та інші супутні препарати.
            Будь ласка, підтримайте Соломійку! Дівчинка дуже любить різні ігри, любить бавитись ляльками, любить складати конструктор, залюбки виконує різні навчальні завдання, любить слухати казочки і мріє, щоб всі хворі дітки одужали, і, звісно, мріє одужати сама. Я впевнена, що ми всі підтримаємо Соломійку на шляху до здійснення її мрій.
            Дуже потрібна допомога!
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02