Про роботу

Інформація про діяльність громадської організації БФ “Крила надії”                         
- повна юридична назва організації;
Благодійний фонд “Крила надії”. 
 
- скорочена нава ГО;
БФ “Крила надії”. 
 
- фактична та поштова адреса;
Фактична адреса: м. Львів, пр. В. Чорновола, 45 а, корпус 8, кабінет 9, 79058 
Поштова адреса: м. Львів, пр. В. Чорновола, 45 а, корпус 8, кабінет 9, 79058
 
 - час заснування / реєстрація організації;
Дата державної регістрації: 07.12.2007.
 
- дані про керівника організації;
Директор: Ліпська Наталія Сергіївна
-         Волонтер «Відкритої асоціації організацій, груп та осіб, що працюють з онкохворими дітьми»
-         Організаторпроведення творчих занять з дітьми у відділенні гематології і хірургії Львівської обласної спеціалізованої клінічної лікарні
-         Організатор проектів: «Я маю надію», «Мрії збуваються», «Творча майстерня», "Терапія Радісттю"
-         Розробник методології навчання волонтерів для роботи з важкохворими дітьми у лікарні.
-         Розробник методичного посібника «Порадник волонтера»
-         Співорганізатор проекту «Створення волонтерського центру при МБФ «Карітас Украна»»
 
 - Дані про керівника соціальних проектів;
-         Проекти залучення і навчання волонтерів «Я - волонтер» Ліпська Наталя
-         Проект адресної допомоги онкохворим дітям , а також підтримка відділень онкології і гематології львівської обласної спеціалізованої лікарні «Я маю надію» Анісімова Марина
-         «Терапія радісттю» напрямок творчих занять і організації дозвілля з дітьми у лікарнях  
 
-         Чисельність організації станом на 2008 р.;
o       На постійній основі 4 людей
o       На волонтерських засадах 15 людей
o      До участі у проектах фонду долучаються волонтери інших громадських організацій «Карітас Україна» , «Пласт» , «Студентське братство»
           
- Основні акції, які організовувались ГО;
 •  «Я маю надію»- акція до 15 лютого дня онкохворої дитини .Основна мета акції привернути увагу громадськості м. Львова до проблеми дитячого раку.
   
 •  Акція до 8 березня «Мрії збуваються » Основна мета акції долучити волонтерів та зібрати кошти для проведення творчих занять з дітьми у лікарнях.
   
 •  12.04.2008 участь у толоці смт Броюховичі ,  зібрано 28 мішків сміття
   
 • 19.05.2008 – прибирання відпочинкової зони в Брюховецькому лісі, зібрано 284 мішки сміття
 • 1.06.08. – День захисту прав дитини.  Акція «Я маю надію!». Основна мета акції привернути увагу громадськості м. Львова до проблеми дитячої онкології.

 • 14.06.08. – Міжнародний день донора.  Акція «Здай кров – врятуй життя». Основна мета акції популяризація донорства у місті Львові.

 • 9 – 15.06.08 - Участь в першому Екуменічному соціальному тижні у Львові

 • 8.11.08. Акція «Мені не байдуже » в рамках тижня Толерантності в Україні. Запалення свічок в центрі міста на знак розуміння і підтримки діток з онкозахворюваннями

 • 1.11.08.- 31.12.08. Акція « Миколай дітям у лікарні ». Основна мета акції покращення умов лікування дітей (збір коштів на купівлю телевізорів та DVD плеєрів для відділення хірургії ОДСКЛ м. Львів та відділенню нефрології м. Івано-Франківськ).

 •  19.12.08.- 31.12.09. Акція « Терапія радістю » Основна мета акції – збір коштів на покращення побутових умов у відділенні хірургії ОДСКЛ м Львів – купівля телевізорів, DVD плеєрів у палати та встановлення тканинних ролет на вікна.

 • 01.02.09. – 12.02.09. Фотовиставка « Діти – квіти ». Основна мета акції – фотовиставка присвячена дітям, що проходять лікування у відділенні гематології ЛОДСКЛ.

 • 15.02.09. День онкохворої дитини - День дитини, що здолала рак. Акція «Я маю надію!» Основна мета акції привернути увагу громадськості м. Львова до проблеми дитячої онкології        Заходи / акції / проекти, в яких брали безпосередню участь представники  організації  

-         Акція «Новорічні подарунки дітям у лікарнях» 29.12.06 . подарунки отримали діти з гематології та хірургії ЛОДСКЛ і діти відділення 1-ї хірургії лікарні на П.Орлика. http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=15&id=805
 
-         «Акція доброї волі допомоги  дітям до дня Св. Миколая» 19.12.2007
 
-         Залучення допомоги відділенню гематології від БФ « Надіюсь і вірю» м.Київ
 
-         Залучення допомоги відділенню гематології від БФ «Soleterre»
 
-         Залучення допомоги відділенню гематології а також адресної допомоги конкретним дітям від російсько Інтернет фонду Pomogi.org http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=15&id=1496
 
- інша цікава інформація
БФ «Крила надії» є молодим фондом, проте за недовгий час існування проведено низку заходів котрі крім практичного результату, викликали великий резонанс у суспільстві та загалом поглиблення зацікавленості суспільства проблемами соціально и незахищених верств населення. Входячи в «Українську Відкриту Асоціацію організацій, груп та осіб які працюють з онкохворими дітьми» фонд володіє практичним досвідом вирішення низки проблем онкохворих дітей та їх сімей. Розроблена та  успішно впроваджується комплексна програма творчих занять з важкохворими дітьми у лікарнях . Позитивний досвід співпраці з міською владою, громадськими об’єднанями, іншими БФ, а також мас медіа свідчить про поглиблення загального зацікавлення суспільства до розвитку волонтерства та участі у ньому молоді.

 Cтатут БФ "Крила Надії"