Проект Hair for Share

Для кожної дитини лікування раку це важке випробування. Наші маленькі супергерої стійко витримують фізичний біль під час лікування.Але окрім чисто фізичного болю з дітьми відбуваються візуальними зміни.  В наслідок хіміотерапії діти втрачають волосся і з'являється психологічний дискомфорт: зміна звичного образу, незручність вийти "на люди" без волосся й "виглядати як інопланетянин". Перука в такому випадку стає не лише візуальним захистом, а ще й додає впевненості і можливості бути "таким як всі", що є дуже важливим особливо для підлітків.

 

В середньому, щоб виготовити одну перуку, потрібно обстригти волосся чотирьом людям. Його довжина має бути мінімум 35 см, воно має бути доглянутим: може бути фарбоване, але не пошкоджене. Вартість виготовлення перуки коливається від 8 до 15 тис. гривень. Нам вдалося знайти майстрів, які дізнавшись про акцію, погодилися виготовити їх за 6 тис.грн. Онкохворим діткам зазвичай підходять перуки лише з натурального волосся, оскільки на синтетичні матеріали у них може бути алергія.  У нас є майстри, які сплетуть перуки, тому крок за кроком ми зможемо потішити наших маленьких героїв й зробити процес лікування комфортнішим й трішки легшим для них.

 

Доєднуйтеся – ділитися круто!

 

Як долучитися до акції:

⚡  Обстригти своє волосся і пожертвувати його на перуку для онкохворих діток. Адреса для пересилки  Нова Пошта м. Львів, відділення 5, БФ "КРИЛА НАДІЇ", тел.: + 380503709002.

⚡Допомогти коштами на виготовлення перуки,вартість виготовлення однієї перуки 6 тис. грн. 

Реквізити для допомоги:

📍 картковий рахунок 5169330519980186

📍 р/р для Юросіб і тих, в кого рахунки не в приватбанку UA083253210000026005053761169 код ЄДРПОУ/ІПН 35620901

📍 для спрощення переказів з-за кордону і по Україні - https://www.liqpay.ua/uk/checkout/i76672795123

Призначення платежу: "дітям на перуки"

- Стати нашим соціальним агентом: розповісти про акцію у соцмережах з хештегом #HairForShare

Якщо ви мама чи тато дитини , яка потребує перуки - заповніть цю форму http://bit.ly/2CupfUk

Інструкція як обстригати волосся для перуки:

 

           1. Перед зрізом необхідно помити і гарно висушити волосся;

2. Розділити волосся на максимальну кількість хвостиків і обрізати;

3. Довжина волосся, яка найбільше підходить під виготовлення перуки від 35 см;

4. Якщо ви фарбували своє волосся, просимо вас написати на аркуші паперу та додати листок до пакунку з волоссям, якою фарбою (колір та назву бренду). Якщо фарбували хноєю, теж вкажіть, будь ласка. Якщо у вас кучеряве волосся, будь ласка, вкажіть це також на аркуші паперу і додайте листок до пакунку.

5. Кожний хвостик загорніть в окремий аркуш паперу, так щоб волосся не заплуталося.

6. Підходять також хвостики, старі шиньйони та перуки "з шафи", але не старші за 5 років, адже ті, які лежать довше мають специфічний запах, який важко вивести.

 

Інформацію про дружні перукарі можна отримати, звернувшись на сторінку @HairForShare