Проць Володимир

 
Проць Володимир, 28.04.2008 р.н.
Діагноз: Медулобластома

Новини:

Володі 8 років, він навчається в 2 класі, дуже любить конструктори Лего і модельки машинок. Володя активний, розумний хлопчик, дуже любить читати, та найбільше, все ж таки, любить бавитись в ігри на планшеті :)

Наприкінці грудня 2015 року хлопчик захворів – з’явилась блювота, головний біль, порушення ходи. Звернулись в поліклініку, там сказали, що це глисти. Пролікувались, та симптоми не зникли.

Невдовзі додався ще сильний кашель, тоді вже батьки звернулись в педіатрію ЗУСДМЦ. Там Володю обстежили, скерували на МРТ і знайшли пухлину мозку…

В січні хлопчика прооперували. Післяопераційний період був надзвичайно важким – Володя пережив дуже сильний стрес, він не міг ходити, говорив, їв самостійно, рухався, а от встати не зміг. Для 8-ми річної дитини це стало шоком…

Так і почали перший блок хімії, з надією на краще. І краще стало! Лікування допомогло, і на другому блоці він вже сидів і навіть пробував вставати. Зараз пройшли третій блок, і Володя вже ходить :) Правда, після хімії розпочався сильний стоматит, що ніяк не хотів полишати хлопчика, тому весь цей час довелося пробути в лікарні.

Всі три хімії Володя просто не відпускав від себе маму, вона безвилазно була з ним в лікарні, лише зараз вже має право десь не на довго вийти.

Попереду тривале лікування. Воно діє – і це головне! Тому, в жодному разі не можна зупинятись. Та деяких ліків, на жаль, немає у лікарні. Вони з’являться колись, але Володі потрібно вже, чекати хлопчик не може, бо з наступного тижня треба продовжувати хімію.

Зараз Володі треба Карбоплатину 2 флакончика по 450мг – це 3000 гривень. Кошти не великі, але їх нема… Тому батьки змушені просити про допомогу.

У Володі є старший братик Маркіян, вони живуть в селі Карачинів з мамою, татом і бабусею. Хлопчик дуже старається здолати хворобу, і дуже хоче повернутись додому. Будь ласка, допоможіть Володі жити завтра!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02