Приставська Христина

Приставська Христина

   

Приставська Христина, 09.06.1994 р.н.

Діагноз: Дифузна негоджкінська лімфома В-великоклітинна. Вторинний реактивний гепатит.

Новини:   22.10.2012.  18.09.2012.  10.09.2012.

            Христині 18 років. Вона студентка, спортсменка і просто красуня. І це не зважаючи та те, що пів року тому її життя розділилось на «до» і «після», коли їй діагностували лімфому.

            Все почалось 26 березня 2012 р., гарного весняного ранку, дівчинка відчула сильну ломоту у всьому тілі та біль у грудях, а потім підвищилась температура до 39,8. Жарознижуючі та антибіотики не допомогли, а за два дні Христинку вже «швидкою» госпіталізували в Охмадит. Після обстеження було виявлено зміни у середостінні, а КТ показало велику пухлину.

            На наступний день Христю госпіталізували у торакальне відділення Львівського Обласного Онкологічного Диспансеру. На початку квітня Христинку прооперували і невдовзі дівчинка почула невтішний діагноз: дифузна негоджкінська В-великоклітинна медіастінальна лімфома. Стало зрозуміло, що лікування буде тривалим і високовартісним.

            В кінці квітня Христя розпочала терапію, за літо дівчинка  встигла пройти 6 курсів хімії. Яких зусиль це вимагало від Христі і яких коштів це вартувало її рідним не складно здогадатись.  Лікування обійшлося надзвичайно дорого, лише одна Мабтера на один курс обходилась 22000 гривень… Окрім цього були інші препарати і підтримуюча терапія. Та й під час операції було витрачено величезні кошти. Звичайно сім’я не справилась би самотужки, тому близькі і рідні Христинки надзвичайно вдячні тим небайдужим людям, які допомагали їм у скрутну хвилину!

            Тепер Христині потрібне обстеження ПЕТ , яке покаже, чи залишились ще ракові клітини у її організмі, і вирішуватиметься питання про призначення променевої. В Україні таке обстеження не проводять, тому Христинка збирається на сканування в Польщу. Попередня вартість обстеження в Польщі - 16000 гривень.

            Коштів у родини більше немає. А Христя дуже хоче закінчити лікування і повернутись до звичного життя, адже вона у нас студентка 2-го курсу біологічного факультету ЛНУ ім. І.Франка, хористка у церковному хорі, любителька пригод, вихованка Буської Дитячо-Юнацької Спортивної Школи (з 5-го класу), член збірної команди області з легкої атлетики, дворазовий срібний призер Чемпіонату України, багаторазовий призер різних міжнародних змагань. Повірте, таке активне життя було дуже важко проміняти на лікарняну палату… Але Христя звикла боротись. І не просто боротись, а перемагати! 

            Будь ласка, допоможіть Христинці пройти обстеження, без нього подальше лікування неможливе.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02