Прийма Олена

 
 
Прийма Олена, 08.06.1999 р.н.
Діагноз: Криптогенна скронева епілепсія.
 
Новини:   29.07.2014.   01.07.2014.
 
            Оленці 14 років. Вона проживає з мамою, татом і братом в смт. Івано-Франкове Львівської області, навчається вдома за індивідуальною программою, закінчила 8 клас і мріє вивчитись на перукара-манікюрщика. Оленка навіть пробувала поступити в училище, та їй відмовили, сказали, що на індивідуальне навчання не беруть.
            Вся біда в тому, що у дівчинка епілепсія. Ще в дитячому садочку у неї почались приступи, спочатку без втрати свідомості, просто судоми, потім вони стали частішими – по кілька на день.
            Оленка лікувалась спочатку в дитячій лікарні на Орлика, консультувались в Києві. Восени 2008 року стало ще гірше, від тоді дівачинка спостерігається в неврології ЗУСДМЦ. Через два роки приступи ще збільшились, лікування допомагало не на довго. Весь час Оленка приймає фінлепсин, депакін, ламіетал, топомакс, з часом корегується лише доза і комбінація.
            До недавна присткупи були денними, а потім вони змінились на нічні і останнім часом надзвичайно посилились. В 2011 році Оленка проходила імунотерапію з гормонотерапією і лікування дало хороший результат. Зараз їй також призначили імунотерапію. На один курс потрібно 30 флаконів Біовену моно вартістю 870 гривень за один - 26 000 гривень на курс.
            Таких коштів у батьків немає і їм ніколи їх не зібрати. А приступи стають дедалі сильнішими і частішими, фактично що дві години кожної ночі.
            Оленка розумна, здібна, активна дівчинка. Любить малювати, робить всю хатню роботу, у неї є друзі, вона намагається не комплексувати, та хвороба всеж іноді заганяє її в глухий кут… Вона б з радістю йшла вчитись, та через діагноз, на жаль, не беруть…
            Зараз їй надзвичайно потрібна допомога, бо без підтримки небайдужих людей батьки не впораються. 26 000 гривень – це захмарна сума для простої сім’ї з невеликого містечка, та це лікування може зберігти для Оленки життя і покращити його якість.
            Будь ласка, допоможіть пройти лікування!
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02