Пустовіт Ілля

Пустовіт Ілля

Пустовіт Ілля, 08.06.2010р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія, Common-В варіант.

Новини:

Іллюші 2 рочки і 9 місяців, він дуже сонячний усміхнений хлопчик, любить книжечки і музику, любить кататись на качелях і стрибати на батуті, але зі всіх його дитячих вподобань і радостей зараз залишились лише мультфільми, бо малюк прикутий до ліжечка.

Захворів маленький ще на початку березня 2013 року, та майже три тижня поневірянь по лікарням не дали нічого – у малюка боліла спина в області тазу, та не зважаючи на неодноразові звернення до лікарів, діагноз малюку поставити не могли. А 30 березня хлопчик не зміг стати на ніжки…

Тоді батьки взяли дитину і звернулись на Дністерську, в ЗУСДМЦ. В центрі Іллюшу обстежили і госпіталізували спершу в педіатрію, та підозра не лейкоз вже була і, нажаль, вона підтвердилась. Малюку діагностували Гострий лімфобластний лейкоз і перевели в гематологію.

Через важкий стан дитини, одразу починати хімію не могли – спочатку лікарі були змушені стабілізувати малюка і привести в норму показники аналізів. На щастя, їм це вдалось і вчора Ілля розпочав протокольне лікування.

Зараз хлопчик не ходить, з ранку до вечора малюк лежить під крапельницями і дивиться мультфільми – хвала сучасним технологіям за ноутбуки і DVD… Та, не зважаючи на все,  Іллюша посміхається та залишається чемним і лагідним хлопчиком.

Попереду у хлопчика тривале лікування, і воно обовязково буде успішним! Адже біля хлопчика люблячі батьки і він в надійних руках чудових та досвідчених лікарів Західноукраїнського центру, а за межами лікарні на Іллюшу чекає безліч парків атракціонів з величезними батутами, на яких він ще не стрибав і качелей, на яких він ще не катався – маленький буде старатися зі всіх сил, аби скоріше їх відвідати!

Основне, що може стати на заваді успішного перебігу лікування – це відсутність ліків. Іллі, як і всім діткам відділення, після хімії знадобиться дорогий імуноглобулін (Біовен моно) і фактори росту – без цих препаратів не обходиться протокольне лікування, і зараз, нажаль, їх немає у лікарні і поки ці ліки не поступлять, купувати їх доведеться батькам. А це близько 4-5 тисяч гривень після кожного блоку. Плюс дорогі антибіотики – ще близько 2-3 тисяч гривень. А блоків буде багато, і хочеться вірити, що пройдуть вони без особливих ускладнень.

В сімї працює тільки тато – мама в декреті, та й татові частенько доводиться вибирати між роботою та лікарнею. Тому, допомога небайдужих людей зараз дуже потрібна малюку.

Допоможіть пройти лікування!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02