Писанчин Микола

 

Писанчин Микола, 08.04.2001 р.н.
Діагноз: Остеосаркома правої стегнової кістки.

            Знайомтесь – це Микола, наш новий підопічний з хірургії ЗУСДМЦ. Микола з тих серйозних хлопців підлітків, яких не назвеш вже ні маленьким, ні дитиною, бо в свої 14 років він виглядає як завсім дорослий парубок. І вподобання в нього серйозні, любить вчитись, цікавиться хімією, фізикою, біологією, любить музику, грає на фортепіано, володіє куомп’ютером, любить тварин.

            Та попри всю цю дорослість, звісно, що Микола все ще дитина, і так сталось, що зараз йому надзвичайно потрібна допомога дорослих небайдужих людей.

            Цього літа життя хлопця змінилось. Та почалось все ще наприкінці травня, коли з’явиперіодичні болі в правій нозі. Микола почав кульгати, тоді звернулись в поліклініку. Хлопцю порадили зробити КТ, і на обстеженні виявили пухлину – остеосаркому, як виявилось потім…

            Миколу скерували в ЗУСДМЦ, де він і залишився проходити хіміотерапію. Всього планується 6 курсів хімії, а тоді мають забрати пухлину і поставити ендопротез. Операція буде складною, а ендопротез вартуватиме 14000 євро. Батькам такої суми самотужки не зібрати, на жаль, ніколи… А на кону життя сина.

            Зараз хлопець пройшов третій блок хімії та МРТ,  після цього обстеження хірург вже зробив креслення ендопротезу - його вартість на сьогодні 364 000 гривень (14 000 євро). І в нас є лише 1,5-2 місяці на пошук коштів.

            Микола перейшов в 9 клас, та навчання зараз не на часі, перед хлопцем інше, значно складніше випробування і нам дуже хочеться вірити, що Микола як вчився «на відмінно» в школі, так «на відмінно» пройде і лікування.

            Будь ласка, допоможіть Миколі жити! Навіть окрім ендопротезу хлопцю буде потрібно оплачувати і обстеження, і препарати, і шлях попереду ще дуже і дуже тривалий. Та разом іти легше, тому ми дуже просимо підтримати Миколу!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02