Радецька Христина

Радецька Христина 24.12.2000 р.н., 9 років
Діагноз: Саркома лівої великогомілкової кістки.

Новини:
 
 
 
 
 
 
 
Христинці 9 років, вона навчається в школі, в 5 класі, у неї багато друзів, вона комунікабельна, любить школу, вчителів, однокласників, з радістю вивчає математику, англійську, любить уроки музики, так само не проти подивитися ввечері серіали на пару з мамою .
Так було до недавнього часу, поки в липні цього року Христині не діагностували остеосаркому. Ще в травні у дівчинки на коліні з'явився синяк. Він пройшов, але незабаром коліно опухло і почало боліти. Звернулися до лікаря за місцем проживання, він направив Христю до Львова, в ЗУСДМЦ. Там провели біопсію і діагностували остеосаркому.
Христині призначили до операційному хіміотерапію, під час хімії почувалась дівчинка не дуже, аналізи падали, була сильна інтоксикація організму, мукозит, токсичний гепатит, правда, біль у коліні пройшов.
Позаду 3 блоки хімії, один з них - метотрексатом. Після хіміотерапії планується операція, але поки потрібно ще закінчити хіміотерапію. Наступний блок теж метотрексат, і щоб успішно його пройти, Христині потрібно поставити вшивних центральний венозний катетер, бажано Грошунг.
Хоч про це ще й рано говорити, але велика ймовірність, що Христині знадобиться ендопротез.
Дівчинка з простої сім'ї, живуть вони в селі у Львівській області, у Христини є молодший брат Юра 8 років. Попереду важка хіміотерапія і складна операція, на тлі інтоксикації, мукозиту і гепатиту аналізи будуть падати і потрібні будуть дорогі препарати, окрім звичайного Грастиму. Але хочеться вірити, що у Христинки все вийде і знайдеться багато добрих і чуйних людей, які допоможуть дівчинці пройти цей шлях.