Рубаха Вікторія

Рубаха Вікторія

Рубаха Вікторія, 06.07.2007 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія, common-варіант.
Новини:   09.12.2013.  08.11.2013.

            Вікторія Рубаха новенька дівчинка з гематології ЗУСДМЦ. У відділенні вона лише тиждень і ще навіть не встигла розпочати протокольне лікування, однак вже потребує нашої допомоги.

            Дівчинці 6 років і цього року вона вперше пішла до школи, однак, навчання довелось перервати. Весь попередній рік дівчинка жалілась, що в неї болять ніжки, особливо ввечері, все списували на втому, адже Віка активна і непосидюча дитина, однак, перевірились в лікаря та нічого не виявили.

            А два тижні тому, наприкінці жовтня, у Віки піднялась висока температура і ніяк не хотіла збиватись, в принципі, це теж не надто здивувало – осінь, зимно, ще й старший братик захворів, вирішили, що це вірусна інфекція. З тим і звернулись в поліклініку, а там вже зробили аналізи і скерували в обласну луцьку лікарня, вже взяли пункцію і діагностували лейкоз.

            З 31 жовтня Віка знаходиться в гематології ЗУСДМЦ і готується розпочинати протокольне лікування, та ще хімію не почали, бо в лікарню дівчинка поступила з інфекцією, запаленням легень та стоматитом, який вже дався чути на фоні загального стану дитини.

            Розпочинати хімію зі стоматитом не можна – після блоку, при низьких аналізах, грибкова інфекція вилізе і так, а якщо вона проявилась вже, то потрібно спершу здолати її, а вже тоді починати хіміотерапію. Вікторії розпочали курс Віфенду, та вчора, препарат, нажаль закінчився у лікарні, тоді як для завершення курсу потрібно ще 3 флакони вартістю 1450 гривень кожен. Коштів у батьків немає, вони ще взагалі не до кінця зрозуміли, що це все правда і це сталося з їх донечкою… Та курс Віфенду потрібно пройти, щоб чим скоріше розпочати лікування основного захворювання – лейкозу, який чекати не буде.

            В сімї троє дітей - у Віки є ще два брата – старший Вадим і молодший Артем, діти дуже дружні, Вікторія допомагає мамі з молодшим, постійно з ним розмовляє. Дівчинка дуже активна, добре вчиться, залюбки спілкується з дітьми, любить малювати, розповідати вірші, любить співати, ходить в недільну школу.

            Ми дуже просимо допомогти Вікторії розпочати лікування. Батьки дуже сподіваються на підтримку небайдужих людей, бо самим їм з лікуванням не справитись.

            Дуже потрібна допомога!

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02