Садовський Василь

Садовський Василь

Садовський Василь, 02.01.2005р.н.
Діагноз: Анапластична епендімома 4 шлуночка.
 
Новини:  29.07.2013.
 

            Василькові 8 років, в хірургії ЗУСДМЦ хлопчик перебуває від січня 2013 року. А захворів Василь ще в листопаді 2012, почалась блювота, головний біль, судоми. Батьки завернулися в районну лікарню, там хлопчика прокапали, зробили МРТ і виявили утвір в голові. Василя скерували в Тернопіль, там обстеження і крапельниці тривали ще 5 днів, і з Тернополя хлопчик вже поїхав в Київ, де в інституті нейрохірургії йому спочатку поставили шунт, а за тиждень провели операцію з видалення пухлини.

            Післяопераційний період минув нормально, без особливих ускладнень, якщо так, звичайно, можна говорити про операцію на мозку. Василько залишився дієздатним, він ходить, розмовляє, частий, щоб не сказати постійний, гість на наших суботніх творчих заняттях, і це при тому, що у Львів він приїхав з порушенням і мовлення, і ковтання, і руху нижніх кінцівок.

            Та з тих пір хлопчик вже пройшов курс комбінованого лікування (променева терапія + хіміотерапія). А зараз продовжує хімію в хірургії ЗУСДМЦ.

            Не зважаючи на важке лікування Василько залишився веселим і цікавим хлопчиком, він залюбки займається на творчих заняттях, охоче спілкується. Пухлина мозку це дуже серйозний діагноз, і оскільки лікування ще триватиме довго, допомога небайдужих людей дуже знадобиться Василькові.

            Наразі йому потрібен вшивний катетер Бровіак, який полегшить проходження хімії, і лікарі спокійно зможуть відпускати хлопчика на перерву додому, адже живе Василько в Тернопільській області – це досить далеко від Львова. І лікарі завжди переживають, що не дай Бог, щось станеться, і в лікарні не зможуть швидко поставити «підключичку», не знайдуть вену, не введуть препарат… А коли стоїть вшивний катетер – доступ до вени завжди є і лікарі зможуть вчасно зробити все необхідне. А при таких важких діагнозах це дуже важливо.

            Допоможіть продовжити лікування.

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Крила надії"
ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
МФО 325365
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 2600001336292
Призначення платежу - добровільне пожертвування для Садовського Василя.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02