Садура Анастасія

Садура Анастасія

Садура Анастасія, 06.06.2008 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія.
Новини:  20.04.2013.  05.04.2013.

            Настуні 4 рочки, вона старша дівчинка у сім’ї, мовчазна та дуже загадкова, і справжня «татусева» донечка. Мабуть, так склалось тому, що коли Настуня захворіла, в молодої сім’ї як раз народилась третя дитина – третя дівчинка – і мама ніяк не могла залишити двох малеч, щоб лягти з Настею у лікарню. Довелось таткові приміряти на себе роль мами, і варто відзначити, що з цією ролю він справляється бездоганно :)

            В гематології Настя з серпня місяця, куди її скерували з високою температурою, слабеньку, бліденьку, з висипкою на шкірі. Дівчинці призначили хіміотерапію і почалось… У Насті одразу розвинулась грибкова інфекція, яку вдалося приборкати титанічними зусиллями лікарів. Протигрибкові препарати – Флуконазол, Віфенд, Амфотерицин вливали величезними кількостями, була реанімація, проблеми з кишківником – дівчинка довший час могла харчуватись лише довенно.

            Але Настуня з татком все здолали. Щодня до них приїзджали мама, дідо з бабою та молодшою сестричкою. Тато з дідом гуляли біля лікарні з малечею, а мама з бабою сиділи з Настею – так разом сім’я долала найважчі часи.

            Зараз Настя продовжує лікування, та зараз у лікарні закінчився Грастим та Біовен моно, а без них не обходиться жодне введення хімії і маленька Настуня, як і всі її сусіди по відділенню опинилась у заручниках…

            Ми дуже просимо допомогти дівчинці продовжити лікування, адже кілька тисяч гривень на ліки для молодої сім’ї з трьома маленькими дітьми, де мама в декреті, а тато з дитиною в лікарні, є просте не підйомною сумою…

            Настуні дуже потрібна допомога!

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02