Самборська Аліна

 
Самборська Аліна 09.02.2012 р. н.
Діагноз: Об’ємний утвір основи черепа та шийного відділу хребта (хордома). Стеноз каналу хребта.
 
Новини:
 
             Перший раз побачивши фотографію цієї дівчинки, у мене виникло єдине питання: чому, як і скільки ще це світле сонечко терпітиме такий сильний біль? Об’ємний утвір основи черепа та шийного відділу хребта вже півроку змушує Аліну терпіти нестерпний головний біль, який не дає ні спати, ні їсти, ні лежати, ні сидіти.
            Дівчинці потрібне оперативне втручання, та в Україні такої операції провести не можна, оскільки видалити пухлину повністю не можливо, а частково - дуже ризиковано.
            Будапештська клініка готова взяти Алінку на лікування і ціна цього шансу життя - 13 700  євро. Цю попередньо домовлену суму батькам всіма правдами і не правдами вдалось зібрати самотужки, проте надважкий стан дівчинки не дозволяє транспортувати її простим автомобілем. Єдиний шанс безпечно доставити Аліну до Будапешту – це реаномобіль вартістю 1000 євро, на який у батьків грошей вже нема.
            Лише завдяки такому реаномобілю в супроводі з лікарем маленька Алінка зможе безпечно добратись до Будапешту, де її постійному болю і сльозам , нарешті, прийде кінець.
            Алінка дуже цікава і допитлива дівчинка, їй 2 роки і на свій вік ця маленька крихітка вже добре знає де потрібно натиснути клавішу на телефоні чи планшеті, щоб відкрити свої улюблені ігри чи мультфільми, як задзвонити по скапу до тітки і як показати свої фотографії. Проте, навіть сучасні технології не стануть Алінці на заваді, якщо вона зголодніла – зі слів мами, в дівчинки дуже хороший апетит і їсть вона ледь не в 2 рази більше від свого татка :)
            Дівчинка як маленьке непосидюче сонечко бігала і стрибала по хаті, поки пухлина не почала рости і тиснути на кору головного мозку. Далі життя молодої сім’ї перетворилось на пекло…
            В середу, 23 вересня, дівчинці вирушати до Будапешту і поїздка стане можливою лише в тому випадку, якщо ми зможемо оплатити реанімобіль.
            Будь ласка, допоможіть Алінці стати здоровою і щасливою!
 
\
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02