Саварин Анастасія

Саварин Анастасія

Саварин Анастасія, 29.07.2010 р.н.
Діагноз: Примітивна нейроектодермальна пухлина заочеревного простору.

Новини:  13.102011.  09.09.2011.   16.08.2011.   12.07.2011.   25.03.2011.   04.02.2011.

Настуня зовсім крихітка, їй всього пів рочки і три місяці з них - рівно половину свого життя, вона провела в лікарні.

Настя третя дитина в сім'ї, у неї є старший братик Олег і старша сестричка Жанна, які дуже люблять малечу.

Захворіла Настя в кінці жовтня - піднялася температура, і збільшився животик. Дитину обстежили в Івано-Франківську і виявили пухлина печінки. Для подальшого обстеження і лікування Настю направили до Києва, в Інститут Раку. У Києві поставили діагноз і провели перший блок хіміотерапії. Для проходження подальшого лікування Настю направили до Львова, в ЗУСДМЦ, де маля і знаходиться зараз.

Настуня бажана і дуже любима дитина, вона обожнює гратися, не тільки іграшками, а й усім, що потрапить в маленькі рученята, дуже контактна і усміхнена дівчинка, рада гостям і увазі.

Препарати хіміотерапії для Насті є в лікарні, проте дівчинці теж потрібна допомога. Сім'я з Івано-Франківської області, в лікарні з Настею одна мама - тато вдома з іншими дітьми, не може приїжджати до них часто. За тиждень для Насті йде упаковка памперсів «3» і 2 баночки харчування НАН «1» - це вже 300 гривень на тиждень тільки на найнеобхідніше. Так само дуже потрібні одноразові пеленки і вологі серветки. Поїздки до лікарні виливаються у копійчину, а вдома ще двоє школярів, звичайній сільській родині не просто впоратися з додатковою статтею витрат ... А дитину потрібно лікувати.

Але найбільша проблема - це донори на тромбоконцентрат. У малечі 2 (+). Донорами на тромбоконцентрат беруть тільки чоловіків, якщо у вас 2 (+) і ви готові стати донором для Насті, обов'язково зв'яжіться з мамою і чим швидше обстежтеся в Пункті переливання крові, Пекарська 61.

Настуні потрібна ваша допомога!