Сенейко Ігор

 
Cенейко Ігор, 03.03.2016 р.н.
Діагноз: вроджена вада печінки.

Новини:

            Маленький Ігорчик зараз перебуває в Польші, в Центрі здоров’я дитини, де відчайдушно разом з лікарями бореться за своє життя і часу у нього зовсім немає!

            Історія родини Сенейко настільки болісна і сумна, що її просто неможливо сприймати без сліз… До Ігорчика у батьків було ще двоє діток, і обоє померли не доживши до року від вроджених вад печінки, які навіть не змогли діагностувати…

            Перш ніж наважитись на третю дитину батьки пройшли всі можливі генетичні обстеження, які показали, що все в порядку і вони можуть спокійно народжувати здорову дитину. І Ігорчик народився цілком здоровим. Пів року щастя батьків не мало меж! Та планове обстеження, перед яким, між іншим, не було жодних підозр, показало печінкову недостатність.

            Малюка госпіталізували в ІІ хірургію КМДКЛ, а невдовзі він вже потрапив в реанімацію. Лікарі сказали що потрібне термінове обстеження в Польші і, скоріш за все, пересадка печінки. За кілька днів реанімобілем малюк вирушив  до Центру здоров’я дитини у Варшаві, де малюку діагностували метаболічне захворюваня.

            Ігорчика Сенейко врятує лише пересадка печінки. У Варшаві готові його прооперувати і вже навіть виставили рахунок на 287 500 злотих. Одна біда – таких коштів у батьків немає навіть близько! А операція потрібна терміново, часу у малюка – два тижні, і якщо протягом цього часу його не прооперують – малюк помре.

            Допоможіть врятувати Ігорчика!

            Дуже потрібна допомога!

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02