Шльомська Юлія

Шльомська Юлія

Шльомська Юлія, 29.07.2009 р.н.
Діагноз: Ембріональна рабдоміосаркома. Рецидив.
Новини:  31.05.2013.  24.04.2013.

            Юлічці 3 роки і 8 місяців, вона дуже добра, комунікабельна дитина, мріє ходити в садочок і бавитись з іншими дітками. Однак, нажаль, дівчинці доводиться миритись з лікарняними буднями, коли не завжди можна погуляти і в коридорі, не кажучи вже про садочок та компанію інших дітей…

            Захворіла Юлічка в квітні 2011 року, тобі батьки помітили якесь утворення на правій ніжці. Батьки звернулись в лікарню на Дністровській, дівчинку обстежили і назначили операцію на початок червня. Операція пройшла добре, післяопераційний період також. Та на цьому хороші новини закінчились, бо гістологія показала рабдоміосаркому.  

            Юлічка успішно пройшла курс хіміотерапії, аналізи падали, але загалом все йшло добре, без особливих ускладнень, і зимою дівчинка повернулась додому.

            Та через рік знову сталась біда – за кілька днів до нового року у Юлі виявили рецидив. Звичайно, ні батьки, ні лікарі не зволікали, і в січні дівчинку знову прооперували. Зараз позаду 4 блоки післяопераційної хімії, а попереду – пів року хіміотерапії Вінорельбіном.

            Юля живе в місті Червонограді, у неї є старша сестричка Катруся і молодший братик Сашко – йому лише 1,5 роки. Молоді батьки прекрасно справляються з вихованням діточок, прекрасно справлялись би і з матеріальними питаннями, якби не тривале лікування. А зараз Юлі потрібно 30 флаконів Вінорельбіну – вартістю 16500 гривень. Для сім’ї з трьома дітками це непосильне завдання і іншого випадку, як звернутись по допомогу до небайдужих людей, у них немає.

            Юля добра і співчутлива дівчинка, любить танцювати і дуже багато говорить, любить мультфільми і книжечки, і дуже прагне компанії своїх однолітків, та на заваді цьому стоїть страшний діагноз.

            Допоможіть Юлі закінчити лікування! Хворобі не можна давати шанс і чим скоріше дівчинка розпочне курс хіміотерапії – тим краще.

Дуже потрібна допомога!

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02