Шот Микола

Шот Микола, 25.08.1994 р.н.
Діагноз: Хронічне захворювання нирок V ст.
 
 
            Микола ще один з пацієнтів відділення дитячого гемодіалізу ЗУСДМЦ. Хоча Миколі 20 років, виглядає він значно молодшим, та і лікується з дитинства. Виявили хворобу в 10 років, 10 років назад, так що абсолютно справедливо можна сказати, що половину життя хлопець провів у лікарнях.
            Спочатку Микола лікувався в Охматдиті, потім на Орлика в дитячій лікарні, з 2006 року хлопець на діалізі. Коли Миколі тільки призначили діаліз, у Львові його ще не робили, він півтора роки жив в лікарні в Києві. Потім, коли зявилось відділення, його перевели у Львів.
            В 2012 році Миколі зробили довгоочікувану пересадку нирки в Києві, донором був дідусь, та, на жаль, відторгнення відбулось одразу, за кілька днів трансплантат довелось видалити, а кровотеча після операції була такою сильною, що Миколу ледь врятували.
            З того часу Микола знову на діалізі. 6 років до трансплантації, і два роки після – 8 років. Це надзвичайно багато навіть для молодого організму. Після Києва батьки зїздили з Миколою в Білорусію, там хлопця обстежили і поставили на чергу на донорську нирку. Че6кає Микола вже 2 роки.
            Як тільки буде донор – Миколі доведеться їхати в Білорусію, а до того – обстеження що три місяці. Вартість пересадки 65 400 $, а зібрано наразі ледь половина – близько 32 тис $.
            Микола закінчив училище, його спеціальність менеджер з готельного бізнесу. Та справжнє захоплення в житті хлопця – це автомобілі. Зараз він вчиться на курсах водіння в реабілітаційному центрі, та водити вміє давно, і їздить не гірше за батька :) Ще одне захоплення – комп’ютер і соцмережі, саме там Микола без обмежень може спілкуватись з друзями.
            Все життя Миколи – це лікарні, режим, ліки, аналізи та медичні процедури. Щодня він приймає жмені медикаментів. Майже всі супутні препарати родина купує самостійно. Кальцій Д3 Нікомед, Альфа Д3 тева, Гепарин, Тардиферон, Моекс, аналізи на вітамін Д та паратгормон – набігає до 2000 на місяць. Нажаль, родина не справляється самотужки…
            Будь ласка, допоможіть Миколі. Дуже потрібні кошти на поточне лікування. Ну і на пересадку ще 33 тис $...
            Дуже потрібна фінансова допомога!


Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02