Смиричинський Богдан

Смиричинський Богдан, 24.04.2012 р.н.
Діагноз: Нефробластома ІІІ ст.
Новини:
            У свої не повних 3 роки Богдан дуже веселий та гіперактивний хлопчик. Він дуже любить бігати, стрибати і бавитись машинками, до слова, перебування у лікарні цих звичок зовсім не змінило:)
            Захворів малюк восени, на початку листопада Богданчик впав вдома і оглядаючи малого, батьки помітили гулю на животі. Звернулись в району поліклініку, а звідтам їх одразу направили до Львова, у ЗУСДМЦ. Так малий опинився на Дністровській, де його обстежили і виявили пухлину правої нирки.
            Богданчику одразу почали хіміотерапію – 4 тижні хімії дали результат, пухлина зменшилась вдвічі і малюка прооперували, забрали уражену нирку. Тепер Богданчик живе з однією ниркою і з надією, що все буде добре!
            Зараз хлопчик проходить хіміотерапію, з вашою допомогою ми змогли забеспечити його вшивним катетером і вінкристином на попередній курс. Та попереду ще далі хіміотерапія і, якщо все буде добре, променева.
            Богданчик з багатодітної сім’ї – у нього ще є старший братик і аж три старших сестрички – всього у батьків їх пятеро :) Сімя велика і дуже дружна, братик і сестрички дуже переживають за молодшого і дуже дякують людям, що допомагають врятувати їхнього Богданчика.
            Наші лікарі мають досвід і вміють лікувати діток з нейробластомами. У Богданчика є всі шанси вилікуватись і бути здоровим і щасливим. Але для цього потрібно пройти весь курс хіміотерапії. Нажаль, деяких препаратів зараз немає у лікарні і їх батькам доведеться купувати самостійно. Вінкристин, обстеження, голочки для забору крові – ніби і не багато, однак все разом виливається у копієчку… А для багатодітної родини будь які витрати є суттєвими… Тож, без допомоги небайдужих людей не обійтись.
            Будь ласка, підтримайте таку прекрасну дружню сімю і подаруйте Богданчику завтра!
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02