Сосновський Ілля

 
Сосновський Ілля, 01.03.2004 р.н.
Діагноз: Остеосаркома нижньої ½ лівої стегнової кістки.
Новини06.12.2016.  24.11.2016.  14.11.2016.

            Іллі 12 років, донедавна він був звичайним хлопчиком, який любить фізкультуру, книжки, складати «лего» і має багато друзів. Та цього літа все змінилось.

            В червні 2016 року Ілля вдарився ногою –  звичайна травма для хлопчика підліткового віку, та нога почала розпухати і боліти. Батьки звернулися в поліклініку вдома, там назначили лікування, яке нічим не допомогло.

            А біль тим часом посилювався, хлопчик почав кульгати, йому ставало дедалі гірше. Тоді батьки звернулись в Охматдит у Львові, а звідтам Іллю, після короткого огляду, скерували на Дністровську, в ЗУСДМЦ.

            І тут відбулось саме страшне – хлопчику діагностували пухлину, і не просто пухлину, а гігантську остеосаркому нижньої стегнової кістки, розміром 143х62 мм. Стан Іллі був важкий, хлопчику одразу встановили порт-катетер і розпочали хіміотерапію – 4 передопераційні блоки. А далі – протезування.

            Щодо протезу лікарі визначались дуже довго, і довго узгоджували з постачальником, бо пухлина величезна… Нарешті, після тривалих перемовин нам виставили рахунок за Іллюшин протез на 381 440 грн.

            Родині вдалося зібрати 140000 гривень, бракує ще 241440 гривень. А часу зовсім обмаль, бо залишився останній блок хіміотерапії, а після нього тиждень-два і потрібно оперувати… Зараз Ілля лікує запалення – інфекція в порт-катетері, і як тільки її подолають, одразу почнуть хімію. Іншими словами, в нас є не більше місяця, а скоріше за все навіть менше.

            Батьки хлопчика не зможуть оплатити ендопротез самотужки, бо сума величезна! Часу дуже мало, а Іллюша дуже хоче жити і бігати, як всі друзі-однолітки, яких у хлопчика дуже багато.

            Ендопротез – наразі єдиний вихід для Іллі. Ціна питання – 241440 гривень. 

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02