Старости Галина та ЛізаГалина Староста, 06.09.2005 р.н.
Діагноз:  Муковісцидоз з хронічною панкреатичною недостатністю. Хронічний обструктивний бронхіт.
 
Єлизавета Староста, 02.01.2008 р.н.
Діагноз:  Муковісцидоз з хронічною панкреатичною недостатністю. Хронічний обструктивний бронхіт.
 
Новини:  03.04.2014.
 
            Знайомтесь, це сестрички Старости – Галинка і Лізочка. Галинці 8 років, Лізі – 6. Сестрички -  «не розлий вода», і поєднують їх не лише родинні звязки та спільні інтереси. У дівчаток один діагноз на двох. Муковісцидоз – генетичне захворювання, і часто буває так, що проявляється діагноз у кількох рідних братів і сестер, і нашим сестричкам саме довелось розділити цей хрест.
            Нажаль, сталось так, що дівчаткам встановили діагноз лише два роки тому – в 2012. Отже, молодша Ліза 4 роки, а старша Галинка –  цілих 6, не отримували адекватного лікування.  Цим викликана єдина відмінність у перебігу хвороби – у Галинки значно більше ускладнень… Та в обох дівчаток спостерігається позитивна динаміка, за що батьки безмежно вдячні лікарям Західноукраїнського центру.
             Дівчатка дуже дружні і якби не діагноз, сім’я була б абсолютно щасливою. Хоча, вони і так щасливі! Дівчатка дуже подібні, і водночас дуже різні. Дуже люблять одна одну, і весь вільний час проводять разом. Галинка ходить в школу, в 3 клас, Ліза поки що в садочок, однак цього року піде в 1 клас. Разом дівчатка малюють, розмальовують, дивляться мультфільми, бавляться в піжмурки – вдвох їм дуже весело :)  
            Молодша Ліза дуже вразлива дівчинка і співчутлива до всього живого, загалом дівчатка дуже добрі і життєрадісні. Молодша любить співати і на всіх святах у дитячому садочку виконує сольні номери :) А старша любить танцювати, і завдяки інтернету навчилась танцювати танець живота, немов справжня східна принцеса :)
 
 
            Ось такі у нас цікаві дівчатка ростуть на радість мамі і татові у сонячному Закарпатті. І єдине, що затьмарює цю радість –  це вроджений діагноз і величезні суми грошей, які потрібні на лікування та профілактику, а у випадку сестричок ці суми множаться на два…
            Батьки стараються забезпечити дівчаткам все необхідне, однак двоє важкохворих дітей для простої української сімї – це надто важко, тому вони змушені просити про допомогу для своїх дівчат. Зовсім скоро їм їхати до Львова на планове лікування і без допомоги небайдужих  людей їм не впоратись…
 
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02