Стасів Максим

               
            Стасів Максим, 9.11.1998 р.н.
            Діагноз: Синдром Ледда. Синдром мальабсорбції. Стан після тотальної резекції тонкого кишківника і частини товстого.

            Отже, Максим.

            У Львівському Охматдиті такого випадку ще не було… Хлопчик 17-ти років з повною резекцією тонкого кишківника. Все своє життя він жив, навчався, займався спортом, навіть не здогадуючись про вроджену ваду, не знали цього і батьки, і лише зараз, в січні цього року, страшна патологія проявила себе.

            В середині січня з болями і нудотою хлопець потрапив в Охматдит. За 6 днів Максим пережив п'ять операцій, внаслідок чого йому видалили практично весь кишківник! Майже рік часу було втрачено через те, що спершу хлопця лікували від гастриту!. Тепер у нього є 10 днів, щоб зробити трансплантацію — інакше почнуться незворотні зміни в організмі! А в нас є 10 днів, щоб зібрати кошти на його лікування …

            Операція надзвичайно складна і поки що не відгукнулась ні одна клініка. Точного рахунку ми не маємо, але. порівнюючи з іншими трансплантаціями. попередня вартість операції становитиме понад сто тисяч доларів. Звісно, що у родини таких коштів немає. А у Максима немає часу. Зовсім! Зараз хлопець в реанімації Охматдиту, у нестабільному та  надважкому стані, на підтримці життєдіяльності організму. І кожен день без пересадки відбирає його шанси на життя!

            До хвороби Максим жив звичайним життям школяра. Гуляв з друзями, цікавився новинами, приділяв час родині. Основним його захопленням було бойове мистецтво, а попри те , хлопець ще активно брав участь у шкільних проектах. Завжди усміхнений і дружелюбний, він викликає щиру симпатію!

            У нас є 10 днів, щоб врятувати Максима! Хлопець дуже хоче жити!

Надзвичайно потрібна допомога!!!

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02