Степа Богдана

                      Степа Богдана

Степа Богдана, 06.02.2009 р.н.
Діагноз: Лангергансоклітинний гістіоцитоз десимінована форма.

Новини:   23.02.2012.

            Богданка Степа проходить лікування в гематології ЗУСДМЦ. Малечі лише два рочки. Її діагноз займає цілий абзац друкованого тексту. У дівчинки Лангергансоклітинний гістіоцитоз десимінованої форми з множинними ураженнями кісток, кісткового мозку, ЦНС, м'яких тканин, лімфовузлів і внутрішніх органів. Двосторонній гнійний отит, себорейний дерматит. І це ще не повний перелік ...
            Власне, все почалося з отиту в червні 2011 року. Маленьку направили до Мукачева - сама дівчинка з села в Закарпатті. В процесі лікування отиту у дитини впав гемоглобін, і Богданку перевели до онкогематології.
            Дитині ставало все гірше. І бабуся вирішила забрати дівчинку на консультацію до Львова. Так Богданка опинилася в ЗУСДМЦ. Її одразу госпіталізували в інтенсивну терапію. Коли стан дитини вдалося стабілізувати, дівчинка приступила до протокольного лікування, зараз Богдана проходить перший курс ХТ.
            До хвороби Богданка ходила в дитячий садок, дуже любить спілкуватися з дітьми, швидко знаходить спільну мову - дуже компанійська дівчинка :) Любить іграшки, мультфільми, любить читати книжечки, знає на пам'ять багато казок і віршиків, із задоволенням вчить літери.
            У лікарні з дівчинкою бабуся Марія, так як вдома залишився 4 місячний братик і мама, зрозуміло, не може залишити малюка.
            На жаль, не всі препарати є в лікарні. Зараз Богданці потрібен метотрексат і сети для тромбоконцентрату. Попереду тривале лікування та сім'ї із села з двома маленькими дітками на руках не впоратися самотужки.

 

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02