Свистун Анна (Проходить лікування в Києві)

 

Свистун Анна Андріївна, 01.04.2008 р.н., 2 роки 3 місяці.
Діагноз: Гангліонейробластома. 
 

            Анічці 2 роки і 3 місяці. Вона цілком доросла і дуже товариська дівчинка, любить увагу і дуже не любить сидіти на одному місці.
            Аня народилася здоровою дитиною, росла і розвивалася, як належить маленькій дівчинці. Але в кінці цієї зими, в лютому 2010, почала час від часу скаржитися на біль у правій ніжці. Батьки звернулися в районну лікарню, там діагностували й почали лікувати цистит і пієлонефрит. Однак, біль у ніжці, надалі турбував. Тоді батьки звернулися у Львівську міську лікарню на вул. Орлика. Там підтвердили пієлонефрит. 1 червня дитину виписали додому, а через три дні Анічка вже не могла встати на праву ніжку. Дівчинку поклали у відділення неврології та 10 червня за результатами МРТ діагностували гангліонейробластому.
            Далі Аня поїхала до Києва, в Інститут нейрохірургії, де 24 червня відбулася операція з видалення пухлини. Пухлину змогли видалити частково, однак малечі одразу стало легше, ніжка боліти перестала й Анічка знову змогла ходити.
Але успішна операція - це тільки початок, шлях до одужання ще дуже довгий. Дитині призначено курс хіміотерапії, яку вона буде проходити у Львові, в хірургії            Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, а потім планується ще одна операція з видалення пухлини, що залишилася.
З понеділка, 12 червня, Анічка лежить у лікарні, вчора їй повинні були ставити центральний венозний катетер Бровіак. Вчора ж бабуся Ані відправляла біоматеріал на гістологію до Німеччини.
            І так, попереду в дитини довгий і не легкий шлях. Хочеться вірити, що на цьому шляху Анічка зустріне багато небайдужих людей, які знайдуть можливість їй допомогти.
Аня дуже розвинута дитина, вона дуже любить книжечки, знає багато віршиків, як українською, так і російською мовою, дуже любить казочки, як слухати, так і розповідати. Любить мультики, любить співати і танцювати, любить розмальовки та наклейки.
            Живе Аня з мамою, татом, бабусею і дідусем по татовій лінії, батьки мами померли. А ще, скажу вам по секрету, що в близькому майбутньому в Анічки з'явиться братик або сестричка. Аня починає лікування, і фінансова допомога їй буде дуже потрібна, адже більшості препаратів у відділенні, надалі, немає. На поїздку до Києва, операцію, відправку гістології сім'я Ані вже витратила неабияку суму грошей, а з появою маленького фінансове становище буде ще важчим. Ні тато Ані, ні бабуся з дідусем не збираються просто сидіти, склавши руки, і чекати допомоги, але допомога ця буде дуже і дуже потрібна.
            Будь ласка, підтримайте Аню!