Тараненко Христина

 
Тараненко Христина (27.09.2010 - 16.10.2011)
Діагноз: Атрезія жовчевивідних шляхів, не корегований тип. Потрібна пересадка печінки.
Новини:  17.10.2011.  06.09.2011.  07.07.2011

Христинці лише 9 місяців і майже весь цей час дитина провела у лікарнях. Від народження у дівчинки був жовтуватий колір шкіри, дільничий лікар одразу запідозрила хворобу печінки і з попереднім діагнозом Гепатит, скерувала дитину в КМДКЛ на Орлика. Там діагностували атрезію.

Христинку прооперували, коли дитині було 1,5 місяці, що дало дівчинці трохи часу і шанс що печінка відновиться. Далі була поїздка в Центрі здоров’я дитини, Польща, на обстеження. Усі дуже сподівались, що результати будуть хорошими, що з пересадкою печінки можна буде зачекати, нажаль, все виявилось не так.

 Дівчинці довелось терміново зробити операцію по зупиненню кровотеч в стравоході - склерозування. Однак цей засіб не дає довготривалого ефекту, кровотечі можуть відкритися знову в будь-який момент. Окрім того в животику вже почала набиратися рідина, дитинці гіршає. Необхідна пересадка печінки від родинного донора (донором буде мама).

Трансплантація планується в Польщі, попередня вартість 289 449 злотих (73 278 євро). Таких коштів у сім’ї немає, усі заощадження розійшлись ще під час лікування у Львові. На обстеження та операцію склерозування в Польші було витрачено близько 25 тис злотих (73 тис грн), їх допомогли оплатити фонд "Крила Надії" і мама Богданчика Базюка.

Наступна поїздка до Польщі запланована на 27 липня. В цей термін планується повне обстеження мами як донора, а далі пересадка. Часу зовсім мало, фактично його немає. І коштів також немає – на саму операцію ще не зібраного нічого!

Зараз Христинка перебуває вдома, у Львові, проходить контрольні огляди в лікарні на Орлика, приймає підтримуючі медичні препарати, але кількість рідини у животику збільшується. Сім'я Тараненко дуже сподівається на підтримку небайдужих людей.