Трегуб Назар

                                               Трегуб Назар

              

Трегуб Назар, 21.04.2009р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія, Common-B варіант. Група високого ризику. Стан після ТКМ.
 
.            Назарчику 3 рочки, скоро буде 4. Він веселий, активний та допитливий хлопчик. Дуже любить малювати, вирізати, складати, ліпити і оздоблювати різні цікаві вироби на творчих заняттях, і все йому чудово вдається :)
            Захворів Назарчик в червні 2012 року, тоді хлопчик вперше почав скаржитись на біль у ногах, потім піднялась температура. Назарчик часто хворів ангіною та мав постійні запалення вушка. Хлопчику назначили курс антибіотиків, проте результат був короткотривалим.
            Тоді Назара скерували в ЗУСДМЦ, де діагностували лейкемію. Діагноз став справжнім шоком – це вже другий страшний діагноз для молодої сімї, старший братик Назара хворий на ДЦП і потребує постійної уваги батьків.
            Проте мама і тато швидко взяли себе руки, адже вони вже знають, що хвороба це ще не вирок, і разом можна здолати все. Мама в лікарні з Назаром, тато більшу частину часу зі старшим сином, майже щодня вони приїжджають в лікарню до Назарчика. Та попри зовнішній оптимізм, двоє важкохворих дітей – це тяжке випробування, і морально, і фізично, і матеріально, звичайно…
            Хлопчик проходить протокольне лікування, після кожного блоку падають аналізи і потрібні дорогі препарати – Біовен моно та Гристим – щоб їх привести до норми. Коли в сімї була одна хвора дитина – батьки справлялись, та тепер – фінансових можливостей родини не вистарчає, щоб забезпечити Назару лікування без затримок.
            Дуже потрібна допомога небайдужих людей.
 
 
 
Координатор адресної допомоги                    
Марина Анісімова 050 370 90 02