Цицюра Євген

Цицюра Євген


Цицюра Євген, 12.07.2002 р.н.

Діагноз: Нейрофіброматоз.    

Новини:

Жені щойно виповнилось 11 років. Він надзвичайно гарний, чуйний і здібний хлопчик, напевно, саме тому мені так важко розповідати його історію.

До семи років хлопчик ріс і розвивався, як всі однолітки, пішов до школи, охоче вчився, займався спортом. Та в другому класі у Жені різко почав падати зір. Звернулись до офтальмолога, лікар діагностував розбіжну косину. Від цього діагнозу хлопчика і лікували всі чотири роки.

Та покращення не відбувалось, навпаки, Женя не лише втрачав зір, у нього погіршувався слух. Та коли він втратив зір повністю, стало зрозуміло, що щось йде не так, що треба терміново щось робити і шукати нові шляхи порятунку дитини. Батьки рванули в Київ, і професор, який оглядав хлопчика, на першій же ж консультації просто шокував їх – з органом зору все ідеально, причина не в ньому… І  порадив зробити МРТ.  

Якби тільки це МРТ було зроблено одразу, ще 4 роки тому! У Жені виявили пухлини, навіть не одну, а множинні пухлини в головному мозку.

Обстеження яке зробили в лютому 2013 року виявило множинні пухлини у голові, що перетискали слухові та зорові нерви. Саме через них Женя втрачав зір, саме через них у хлопчика погіршився слух, а внаслідок цього, і координація, що призвело до серйозного перелому ноги, а до цього був перелом руки і все це відтягнуло лікування ще на кілька місяців.

А коли в червні зробили ще одне МРТ -  то пухлини виявили і в спинному мозку.

Зараз Женя потребує термінового лікування. Вся надія на гамма-ніж, якого в Україні немає. Батьки звернулися в клініку Дебрицену, вже відомо, що вартість лікування складатиме  не менше 16 000 Євро, однак, як саме відбуватиметься лікування, наразі спеціалісти клініки ще не визначились і ми дуже сподіваємось, що все обійдеться мінімальною кількістю операцій на гамма-ножі. Зараз ми чекаємо рахунок з клініки.

Найбільше вражає те, що весь цей час хлопчик був під наглядом спеціалістів, але ніхто не помітив, що причина не в очах! Батьки хлопчика в розпачі, та зараз вони не мають ні часу, ні бажання з’ясовувати, чому так сталось, вони надзвичайно шкодують втраченого часу і прагнуть врятувати свого єдиного сина, свого любимого хлопчика, свою радість і гордість, прагнуть зробити те, що наразі зробити ще можливо і відновити ті функції, які ще підлягають відновленню. 

Зараз Женя закінчив 5 клас, він любить математику і іноземні мови, має багато друзів, дуже любить тварин, донедавна він займався спортом, та зараз це вже неможливо, лишається тільки сподіватись, що лікування допоможе. Чуйний і добрий хлопчик зараз став дуже дратівливим і замкненим, батьки Жені дуже сподіваються на допомогу небайдужих людей, адже самим їм зібрати необхідну суму нереально. Їх життя перетворилось на кошмар, скільки залишилось часу на збір коштів – невідомо, бо невідомо, як поводитимуться пухлини.

Ми дуже просимо допомогти Жені. Без лікування у хлопчика немає шансів, а 16 000 Євро – величезна сума для простої української сім’ї. І саме стільки вартує життя і майбутнє 11-річного хлопчика.

Женька дуже хоче жити!  

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02