Тишик Назар

Тишик Назар

Тишик Назар, 13.05.2010 р.н.
Діагноз: Нейробластома заочеревного простору зліва, з дісеменованим ураженням лімфовузлів. IV стадія.


Новини: 09.11.2011.  07.09.2011.

Назару рочок і майже чотири місяці. Останні два місяці малюк живе у лікарні, за цей час ще донедавна енергійний, веселий і усміхнений хлопчик перетворився на наляканого котика, готового заплакати просто від того що хтось незнайомий увійшов в палату.

Ще навесні все було добре, а на початку літа батьки помітили збільшення живота, звернулися в поліклініку, їх направили до Львова у ОХМТД. У лікарні відразу запідозрили пухлину і направили на консультацію до дитячого онколога в ЗУСДМЦ. Після УЗД, яке виявили 10 сантиметрове утворення зліва з ураженням черевних лімфовузлів, малюк був госпіталізований у хірургію.

Далі провели відкриту біопсію, стан малюка було вкрай важкий, післяопераційний період проходив тяжко. Гістологія виявила нейробластому - найважче і найпідступне з дитячих онкозахворювань ... Недавнє КТ показало величезну пухлину і метастази в заочеревинні, парааортальні і паратрахеальні лімфовузли.

Так Назарчик розпочав лікування. Зараз він пройшов один курс хіміотерапії. Попереду ще п'ять - потім передбачається операція. Стан дитини тяжкий. Зараз дуже потрібен вшивними катетер Бровіак 4,2 – подключкові доводиться міняти надто часто і зайвий раз мучити малюка, якому і так не солодко, а при його стані у лікарів повинна бути можливість у будь-який момент ввести препарат, не кажучи вже про хіміотерапії.

Так само потрібні кошти на покупку препаратів - в лікарні, як і раніше нічого немає, і оплату обстежень - одне КТ обходиться нашим дітям в 1000 гривень, а при нейробластомі воно буде робитися кілька разів. А оскільки стан малюка особливо тяжкий - падіння аналізів будуть катастрофічними і на фактори росту теж бажано мати фінансові запаси ...

У сім'ї працює тільки тато, мама в лікарні одна з малюком. Тато розривається між Львовом і Новояворівськом, вдома є ще старша донька Юля 9 років, якій теж потрібна увага і турбота.

Допоможіть малюкові пройти лікування. Дуже потрібна фінансова допомога.