Удич Іванко

 
Удич Іванко, 02.09.2009 р.н.
Діагноз: Нефробластома. Рецидив.

Новина:  21.02.2017.

            Сумно, дуже сумно завершується ця зима для Іванка Удича… Наш веселий і кмітливий бешкетник знову у лікарні. З рецидивом. Другим…

            Перший рецидив стався майже рік тому, в березні. Тоді хлопчик досяг ремісії, і здавалось, що тепер вже точно все буде добре! І все було добре – Іванко вчився у другому класі, правда, до школи не ходив – вчителі приходили до нього, а він із задоволення надолужував і математику, і англійську, і українську, малював фарбами, майстрував, витинав.

            Тиждень тому хлопчик з мамою приїхали у лікарню. Приїхали трошки скоріше назначеного терміну. І лікуючому лікарю вистарчило одного погляду, щоб зрозуміти, що все більше не добре.

            Іванко почав тягнути ніжку, і йому трохи перекосило личко – дуже погана ознака, коли мова йде про пухлини. Але у хлопчика нефробластома і їй не характерні метастази в мозку! На жаль, і КТ, і МРТ показали величезне утворення в голові…

            Іванка терміново переводять в нейрохірургію КМДКЛ на Орлика, де за тиждень планується операція. Вже сьогодні ми маємо довжелезний список ліків, витратних і розхідних для хлопчика на суму близько 18 тисяч гривень… Ще 4000 ми маємо оплатити за обстеження Іванка – МРТ і КТ.

            Іванко з багатодітної родини – дуже великої і дуже дружньої! Він наймолодший, доброго і здібного хлопчика обожнюють всі – і батьки, і брати-сестри. За Іванковке життя родина бореться вже майже 6 років – вперше в хірургію ЗСДМЦ хлопчик потрапив в 2011 році. Вони робитимуть все можливе, і навіть більше, якщо це буде потрібно!

            Але, звичайній сільській родині не пригнути вище голови – фінансові можливості вичерпані, заощаджень немає, а оперувати Іванка потрібно вже! Бо ще вчора хлопчик ще їв і бавився, а сьогодні вже лежить пластом на ліжечку і лише дивиться мультики…

            Будь ласка, допоможіть Іванкові вилікуватись! Він дуже-дуже впертий хлопчик, і буде боротись до перемоги! Але без нас з хворобою йому не справитись.

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02