Василюк Микола

 

Василюк Микола 26.08.2001 р.н.
Діагноз: Пухлина Вільямса.

Новини:

Миколці 9  років, цього року він перейшов в третій клас, точніше, мав би перейти, як би не хвороба. А захворів Миколка ще в квітні, мама помітила якесь утовщення на животі, коли купала дитину. Звернулись в поліклініку, там одразу сказали, що може бути пухлина і відправили в лікарню в Мукачево.

Там хлопчику і діагностували пухлину правої нирки (Пухлина Вільямса) і одразу розпочали хіміотерапію. Після хімії Микола з батьками поїхав до Києва, в НІР, де його прооперували в червні 2014 року.

Зараз хлопчик знову в Мукачево, проходить післяопераційну хімію. Точніше, зараз не проходить, бо хімію довелось перервати – у лікарні закінчилась карбоплатина, а придбати її самостійно батьки не в стані, бо за рік лікування всі резерви звичайної сім'ї з сонячного Закарпаття використані повністю.

На жаль, хлопчик вже тиждень має просрочку по протоколу – для онкології це може завершитись катастрофою… Йому потрібно карбоплатин 9 флаконів по 50мг або 3 флакони по 150мг – на три введення. Це останній блок хімії, Миколка вже вийшов на фінішну пряму, залишилось добігти. Вартість флакона 50мг – близько 400 грн, вартість флакона 150мг – близько 850 грн. Звісно, більше дозування брати вигідніше, та і на нього наразі коштів немає.

Будь ласка, допоможіть Миколці завершити лікування! Він бореться майже рік, пройшов дуже багато блоків хімії, операцію, падіння аналізів, нудоту під час терапії і все зміг. Невже зараз якихось 2-3 тисячі гривень зможуть стати на заваді малюку бути здоровим і щасливим?

Я впевнена, що ми зможемо допомогти і Миколка поверненься додому, до молодшого братика з яким він майже не бачиться, до школи, де його чекають друзі і однокласники і улюблена математика – Миколка вчиться на відмінно і дуже добре справляється з цифрами :)

Три флакони карбоплатини по 150мг вартуватимуть близько 2550 гривень – це велика сума для батьків Миколки, але ж не для нас, правда? На жаль, в сьогоднішній ситуації, гроші знецінюються дуже швидко і за тиждень цінність цієї суми буде вже зовсім іншою, а сьогодні вона ще може врятувати життя маленькому хлопчику з мальовничого Закарпаття.

Дуже-дуже потрібна допомога!

 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02