Вегера Ігор

Вегера Ігор

15.05.1998 р.н.

Діагноз: Герміногенная пухлина шишкоподібного тіла головного мозку. Стан після вентрикулоперитонеостомії. Дисфункція лікворошунтуючої системи.

 Новини:   16.10.2012.  24.09.2012.   27.05.2010

       Ігору 12 років. Він перебуває у відділенні хірургії лише місяць. І за цей місяць хлопчик став разюче схожий на інших хлопчаків підліткового віку, які проходять лікування в хірургії. При знайомстві з підлітками з відділення, останнім часом ловлю себе на думці - я вже бачила цей погляд, похмурий, важкий погляд зовсім юного хлопчика, який не хоче розповідати про себе, якому не хочеться посміхатися, якому хочеться відвернутися до стіни, накритися з головою і сховатися від мене, від батьків, від лікарів, і від маленьких сусідів по палаті. Сховатися від усього світу та від себе! Ці хлопці не розповідають про свій біль. Вони не дозволяють собі плакати. Але ні біль, ні страх від цього нікуди не зникають.
      Десь в такому ж стані зараз знаходиться і Ігор. Все почалося в березні 2010 року, Ігор почав скаржитися на погіршення зору і на болі в голові. Спочатку звернулися до окуліста, він відзначив зниження зору і повідомив, що це наслідок, а не основна причина, і направив Ігоря до невропатолога. Потім зробили МРТ голови і діагностували пухлину мозку.
      Після цього Ігора направили до Києва, в Інститут нейрохірургії до професора Орлова. В Інституті нейрохірургії йому встановили шунт, зняли гідроцефалію і направили до Львова для проходження променевої терапії.
Зараз Ігор перебуває в хірургії «Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру» - саме так тепер називається Львівська обласна. Стан Ігора не дуже - погіршився зір і слух, постійна млявість. Шунт забився, 18 травня вже проводили операцію по ревізії і реінплантаціі лікворошунтуючої системи. Від гормонотерапії хлопець одужав. А зовсім недавно, в тому, іншому житті, до лікарні, Ігор займався спортом, грав у футбол, волейбол, навчався в 6 класі, захоплювався математикою і будував плани на майбутнє.
      Наразі Ігор проходить променеву терапію, після закінчення променевої йому належить обстеження і хіміотерапія. Лікування обходиться батькам дорого, фінансове становище важке - поїздка до Києва, операція, шунт - все це коштує грошей ... Тільки за МРТ голови батьки заплатили майже 3000 гривень. Їм дуже потрібна фінансова допомога - у будь-який момент може знадобитися що завгодно.
      Допоможіть Ігору пройти лікування.

 Контактні телефони:
050-370-90-02 Марина Анісімова БФ «Крила Надії»