Власюк Богдан

Власюк Богдан

Власюк Богдан,16.01.2009 р.н.

Діагноз: Гострий промієлоцитарний лейкоз.

          Богданчику 2 рочки, він веселий і допитливий малюк, любить книжки, але поки ще не читати, а тільки роздивлятися - читати доводиться мамі :) Любить розмальовки, любить малювати, колекціонує наклейки.

        Богданчик народився недоношеним з важкою формою анемії, вродженою вадою товстого кишківника (атрезія ануса і прямої кишки), без лівої нирки. Йому зробили 4 операції в Охматдиті в Києві.

        Здавалося все позаду, але на початку червня цього року мама зауважила, що у дитини по всьому тілу почали з`являтись синці та підвищилась температура. Батьки звернулися до педіатра, педіатр після отримання результатів загального аналізу крові скерував на консультацію до лікаря-гематолога в Луцьк у Волинську обласну дитячу клінічну лікарню.

      15 червня 2011 року Богданчика госпіталізували з діагнозом Тромбоцитопенічна пурпура. У серпні Богданчик вирушив на обстеження до Львова в ЗУСДМЦ і вже 26 серпня підтвердився діагноз Гострий промієлоцитарний лейкоз.

         Зараз малюк проходить хіміотерапію у відділенні онкогематології ВОДКЛ, але ліків не вистачає. Сім`я живе скромно, так що матеріальне становище сім`ї змушує бажати кращого.

         Дуже потрібна фінансова допомога.