Водько Оксана

                                                    Водько Оксана

(На даний момент препаратом забеспечена).
 
Водько Оксана, 23.12.1994 р.н.
Діагноз: Хронічна мієлоїдна лейкемія.
Новини:   29.11.2012.  16.10.2012.
 
            Оксані 17 років, вона студентка і справжня красуня. Оксанка з села у Рівненській області, та навчається зараз у Львові. У Львові ж і лікується. Майже рік тому дівчинці діагностували хронічний мієлоїдний лейкоз, хронічну фазу.
            У листопаді 2011 Оксанка звернулась до лікаря з бронхітом. Загальний аналіз крові показав дуже велику кількість лейкоцитів у крові дівчинки. З цим аналізом її направили у ЗУСДМЦ на консультацію до гематолога.
            Діагноз став надзвичайним шоком для родини, батьки не могли повірити що з їх красунею все аж так серйозно… Та часу на роздуми, звичайно, не було. Оксанці призначили лікування – 400 мг Глівеку щоденно.
            На місяць іде 2 упаковки по 100 мг №60. Вартість одної упаковки – 14500 гривень, та на щастя, його можна придбати по акції – «1+3», коли перша упаковка коштує 14500 грн., а три наступні – по 1 гривні. Таким чином можна за 14500 гривень можна придбати двомісячну дозу препарату.
            Майже рік Оксана приймає Глівек. На перші пів року дівчинку забезпечила держава, та надалі ліки довелось шукати самим. Чотири упаковки змогли закупити ми. Наразі препарат є до кінця жовтня, а в листопаді знову знадобиться 14500 гривень на чергові 4 упаковки.
            Оксанка надзвичайно життєрадісна та світла дівчинка, дуже організована та самостійна, любить готувати, любить домашніх тваринок, а ще дуже любить вирощувати домашні рослини та залюбки доглядає їх. 
            Допоможіть придбати Глівек для Оксани. Звичайна родина з села просто неспроможна що два місяця викладати по 14500 гривень, а без препарату у дівчинки немає майбутнього…
            Будь ласка, подаруймо Оксані завтра!
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02