Винницька Оленка

 

Винницька Олена, 30.07.2013 р.н.

Діагноз: Глікогенез ІІІ, VI, IX типу. Хронічний гепатит з трансформацією в дрібнодулярний цироз. Затримка стато-моторного розвитку.Судомний синдром.

Оленці півтора рочки. Хворіє дівчинка з раннього віку. Проте, як і всі дітки в своєму віці Оленка є дуже непосидючою та рухливою дитиною. Іграшки-пищалки та різнокольорові м'ячики веселять дитину до запального сміху аж до самого вечора. На перший погляд, Оленка цілком здорова дитина, проте у вечері та в ночі дівчинку турбують важкі та не приємні судоми тіла. Через це дівчинка дуже погано спить вночі і це все разом затримує природній розвиток Оленки.

Лікується дівчинка в Дитячій обласній клінічній лікарні і на сьогоднішній день причина цих судом вже встановлена – порушення обміну глюкози в організмі. В Україні нема спеціального обладнання, яке б могло точно встановити діагноз, тому  обстеження проводилось в Варшаві в «Центрі Здоров'я Дитини». Окрім основного обстеження в дитини виявили ще й метаболічне захворювання. Повернувшись з Польщі, батьки Оленки ретельно слідкують за її харчуванням та дотримуються усіх рекомендацій для покращення стану дівчинки.

Проте, сьогодні маємо ще заборгованість перед клінікою в розмірі 1 742, 00 польських злотих (10 243 грн. по курсу 5,88грн. станом на 03.02.2015). Батьки оплатили більшу половину вартості обстеження і спеціальне харчування для Оленки купують закордоном, так як в Україні його нема.

Сім'я Оленки дуже просить допомогти погасити борг перед клінікою, адже тепер дівчинка і спить спокійніше і росте здоровіша.

Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні платежу: Добровільна пожертва для  Винницької Олени.

Координатор напрямку "Лікування закордоном"

Панчак Ірина

Тел.0673232552