Юськів Вікторія

 
Юськів Вікторія, 07.02.2005 р.н.
Діагноз: Саркома Юїнга правої плечової кістки.
Новини:
UPDT 06.06.2017. - Дівчинку прооперували. На щастя, протез не знадобився - Вікторії пересадили частинку її ж здорової кістки замість ураженої. Зараз Віка відновлюється після операції!

            Вікторії 12 років, вона красуня і спортсменка, дуже любить тварин і має багато друзів. Одного разу циркова вистава так вразила дівчинку, що вона вирішила стати акробаткою і не просто акробаткою, а повітряною гімнасткою, щоб літати під куполом цирку! Віка так мріяла про акробатику, що навіть записалась в гурток, а на фоні Пласту і хіп-хоп танців, заняття з акробатики виглядали так органічно, що мама тільки тішилась! Віка спортсменка – танці, фізкультура, змагання, все, що вимагає енергійних затрат – це все для неї!

            Та нещодавно доля підготувала Вікторії надзвичайне випробування… Віка захворіла. У неї – сильної та спортивної – почала боліти рука. Мама звернулась в Охматдит, де діагностували остеомієліт, прооперували і провели лікування, яке, на жаль, не допомогло… Захворіла Віка ще в серпні, а до онколога потрапила лише в січні. За цей час в правій руці виросла велика пухлина, біль лише посилювався, а красуня Віка марніла просто на очах…

            Біопсія виявила Саркому – це була жахлива звістка, однак, тепер нарешті стало зрозуміло, що робити далі. А далі почалось лікування в хірургії ЗУСДМЦ – 4 блоки хіміотерапії. Біль пройшов, пухлина зменшилась, функції руки відновились! Але, це ще не кінець. Попереду ще 2 блоки, а потім – операція і ендопротез.

            Наразі лікарі визначаються, яку частину кістки забирати. Тобто, плечову кістку прийдеться забрати повністю, але лікарі принаймні сподіваються зберегти ліктьовий суглоб, та можливо, замінити доведеться і його.

            Родина ще шокована такими перспективами, однак виходу немає, окрім як рятувати дівчинку. Звісно, з деякими мріями доведеться попрощатись… А для Віки активне життя – це все! Коли дівчинка захворіла, більше всього її розстроїв не біль в руці, а неможливість ходити на фізкультуру і всі її улюблені секції. Та ми з вами знаємо, що дива трапляються і в Вікторії теж є шанс!

            Так, буде важко, так, реабілітація триватиме довго, так, вартість ендопротезу буде захмарною і родина не справиться самотужки. Але, для такої сильної дівчинки, та ще й з підтримкою стількох небайдужих людей, ця перешкода має стати лише ще одним викликом на шляху до перемоги. І ми віримо, що Віка справиться! Зараз у неї серйозний і підступний суперник, але вона вміє змагатись і вміє перемагати!

            Тож, підтримаємо цю тендітну і надзвичайну дівчинку?

            Разом ми переможемо!

Реквізити для надання допомоги:
БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу - добровільне пожертва для Юськів Вікторії.
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02