Жвірко Алла

Жвірко Алла

Жвірко Алла, 27.04.2010р.н.
Діагноз: Гемангіома правої щоки .
 
Новини:  02.08.2013.  02.07.2013.

            Маленькій Аллочціі 3 рочки. Вона єдина і дуже бажана дитина в сімї. Дівчинка народилась здоровою, от тільки за вушком у неї виявили гемангіому. Та в пологовому будинку запевнили, що нічого страшного немає і пухлинка сама пройде.

            А в чотири місяці на обличчі у дівчинки з'явився маленький синець. Батьки спочатку не надали цьому значення - подумали, що не догледіли і малеча якось вдарилась. Та протягом двох тижнів синець не зник, а навпаки почав збільшуватися.

            Батьки поїхали з Аллою в Львівську міську дитячу клінічну лікарню на Орлика, там їх проконсультували декілька хірургів, сказали, що у дитини гемангіома, і що у маленьких діток такі пухлини проходять самі до півроку. Та батьків не заспокоїв такий висновок і вони вирішили проконсультуватись ще в "Охматдиті". Там дівчинці поставили діагноз Кавернозна гемангіома в області правої щоки і шкірна гемангіома за вушком. Також хірург сказав, що гемангіома за вушком може пройти сама, а от на щоці в майбутньому доведеться робити операцію. А зараз треба попити таблетки преднізолон, щоб пухлина не росла.

            До 10 місяців дівчинка пройшла три курси преднізолону. Пухлина не зменшувалась, але преднізолон таки стримав її ріст.

            У рочок батьки з Аллою потрапили на прийом у ЗУСДМЦ, де хірург сказав, що преднізолон більше приймати не можна, тому що цей гормональний препарат погано впливає на дівчаток. Сказав, що треба зробити операцію, але спочатку подивитись, як розташовані нервові закінчення біля гемангіоми.

            Аллу направили на консультацію в Київ в інститут хірургії ім. Шалімова, а далі – в інститут нейрохірургії. Там вже батькам сказали, що треба зробити емболізацію – процедуру, альтернативну хірургічному втручанню, що з допомогою спеціальних імплантантів припинить кровотік до пухлини і цим зменшить її розміри.

            Для проведення такої процедури потрібні спеціальний гідрофільний  провідник, мікрокатетери, імплантант для емболізації судин Onyx, провідниковий катетер, контраст – необхідний мінімум розхідних матеріалів та медикаментів для такої операції вартує понад 75500 гривень і таких коштів у батьків немає.

            Аллі 3 роки, вона дуже любить малювати фарбами, основні персонажі її картин – тваринки і мама з татом. Зараз стан дитини стабільний, гемангіома не росте, але і не зменшується. Проте, росте сама дівчинка. Маленька принцеса дуже любить гуляти і бавитись з дітками, однолітки поки що не акцентують увагу на пухлині, чого не скажеш про їх батьків і діток старшого віку. Нажаль, оточуючі бувають дуже жорстокі до тих, хто не такий, як вони…  Та і сама Алла починає усвідомлювати і ідентифікувати себе і починає розуміти, що вона відрізняється від інших дівчаток.

            Досі пухлинка не збільшувалась, але скільки часу протримається такий ефект -  невідомо. Зараз найвдаліший час для проведення процедури, адже попереду садочок, школа і батьки дуже бояться що до всього їх маленька донечка отримає ще й психологічну травму і дуже хочуть якомога швидше провести лікування, тим більше, що операція все одно неминуча.

            Ціна питання 75500 гривень.

             Будь ласка, допоможіть маленькій принцесі бути здоровою і красивою.

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02