Жишкович Тетяна

Жишкович Тетяна, 20.06.2008 р.н.
Діагноз: нефробластома. Рабдоїдний тип.

Новини:   19.10.2011.

Тетянці три рочки. Вона дуже допитлива, активна і товариська дівчинка, любить бавитись з іншими дітьми, слухняна. У лікарні Таня з березня місяця.

Ще в лютому у дівчинки збільшився животик. Звернулися до поліклініки, і їх відразу направили до Львова в ЗУСДМЦ на УЗД. УЗД показало пухлину лівої нирки. Дівчинку госпіталізували в хірургію і після 2 блоків хімії прооперували.

Гістологія показала нефробластому рідкісного рабдоїдного типу.

Після операції дівчинка пройшла курс променевої і продовжує проходити хіміотерапію. Кожен курс хімії супроводжується сильним падінням тромбоцитів і не обходиться без переливань тромбоконцентрату. Зараз в лікарні немає сетів для приготування цього самого тромбоконцентрату і батьки купують їх самостійно. Вартість одного сету 2280,00.

Тетянка з мамою і татом живуть в селі у Львівській області. Запаси сім'ї за час лікування виснажилися, а в селі особливо й не заробиш. Якщо Тетянці знадобиться вливати тромби, то без сету не обійтися, а на купівлю грошей немає, як і на інші розхідники та супутні препарати, необхідні дитині на хімії. Досі тягнули самі, щось було в лікарні, щось на відділення купували ми. Зараз підшкірних запасів не залишилося.

Допоможіть продовжити лікування.