Новини / Понеділок, 07 квітня, 2025
Кольорові пластирі для діток в лікарнях
Але є речі, які творять дива. Простий дитячий пластир з малюнком — здавалось би, дрібничка. А для малюка — це частинка радості у складний момент. Це увага. Це турбота. Це «ти молодець, ти сміливий, ти справжній герой💪.»
Саме такі пластирі завдяки нашим друзям з Hug -Help Ukraine Gothenburg вже стали частиною лікування у дитячих лікарнях України 🫶. Після уколу чи забору аналізів малюки отримують свій кольоровий “орден хоробрості” — і це справді працює!
Дякуємо за те, що допомагаєте нам творити терапію радістю і долати страх, посміхатися навіть тоді, коли боляче.
Зараз до нашого проєкту вже долучились:
🩹 Центр Дитячої Медицини. Західноукраїнський Спеціалізований Центр
🩹 Дитяча Лікарня Святого Миколая
🩹 КНП "Міська дитяча лікарня" РМР
🩹Рівненська обласна дитяча лікарня / Rivne regional children’s hospital
І ми маємо плани розширювати цю ініціативу далі — до лікарень Тернополя, Івано-Франківська, Луцька та Ужгорода та на інші дитячі лікарні.
Бо кожна дитяча посмішка варта зусиль.
Бо навіть маленький пластир може стати великою підтримкою 🥰.