Новини / Субота, 14 лютого, 2015

Святкуємо день Валентина:).

Цьогоріч ми вже традиційно зустріли день Валентина створенням сердечок із креп паперу. І наші малята із гематології та хірургії Львова вітали дорогих собі людей саме власноруч виготовленими сердечками.

             

             Розпочинаємо статтю із арт виробів дітей із гематології.

               

            Ох і повеселився на цьому занятті Августинчик! Спершу він, як то годиться допомагав мамі: подавав квадратики, обирав кольори. Проте такої витримки йому хватило не на довго і він взявся за стрічку із креп паперу. Зав’язав собі на голову перетворився на Рембо, потім на ніндзяJ. Інша стрічка ж перевтілилась на удава, який літав по всій їдальні. А за цей час його мама виготовляла для маленького сердечко. Воно получилось дуже гарненьким.

            

            Вітальчик впорався із завданням найшвидше. І то враховуючи той факт, що коли ми прийшли, він спав. Але сонність не завадила йому взятись за справу, більше того йому допомагала його мама.

            

            Спершу Назарчик Трегуб не мав бажання займатись творчістю, та коли зайшов у їдальню і побачив, як натхненно працюють інші дітки, вирішив і собі створити сердечко. Лишень бабця переживала, що вони не встигнуть, бо прийшли по завершенню заняття. Але вони впорались із завданням навіть швидше за дітей! От що означає багаторічна творча практика!

А тепер поспішаємо до діток із відділення хірургії!

Прекрасно впоралась із створенням сердечка Яна Цар! Ще б пак, в неї вже був досвід роботи у техніці торцювання, тому робота пішла як по маслу. А виріб вийшов надзвичайно симпатичним.

                Після тривалої перерви повернулась на лікування у лікарню Марійка Савчин. Про творчі заняття добре пам’ятала, тому  одразу ж зустріла нас із усмішкою. Та виконати завдання під час творчого вона не мала змоги, тому завершила роботу вже опісля нього.

А ось іще вироби від діток із відділення гематології та хірургії! Погодьтесь, вони дуже милі:).

Якщо Ви хочете фінансово допомогти у проведенні творчих занять, можете переказати кошти на реквізити фонду

Призначення платежу - добровільна пожертва на проект «Творча майстерня».

Координатор напрямку «Терапія радістю»

Яким’юк Соломія

Тел.:0673232550