Гарасіка Роман

Гарасіка Роман, 01.10.1999 р.н.
Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз, група високого ризику, ремісія. Хронічний гепатит В. Стан після часткової резекції кишківника.

Новини:  27.06.2017.   22.11.2011.

Роману 12 років. Він навчається в 6 класі загальноосвітньої школи у Львові. Роман вчиться добре, цікавиться історією та географією, дуже любить тварин. Ще Роман відвідує баскетбольну секцію і дуже любить футбол, словом звичайний підліток. Все так, та не так ...

Заняття спортом для хлопчика строго обмежені, тому що Ромчик особлива дитина. Він вже шість років перебуває в ремісії по основному захворюванню. Той, хто знає, зрозуміє, що це значить при діагнозі Романа. Це означає не багато не мало - хлопчик переміг рак крові. Але, на жаль, біда на цьому не закінчилась.

Роман захворів у 2003 році, коли йому було всього 4 рочки. Після повернення з моря хлопчик почав скаржитися на біль в ніжках. Тоді Роману і діагностували лейкоз. Лікування тривало півтора роки. Згадувати його просто страшно - як ускладнення після хімії, почався некроз кишківника, проводили резекцію, була часткова втрата слуху, досі дитина страждає хронічним гайморитом. Але це теж не все.

У хлопчика виявили гепатит В і минулого року хвороба почала прогресувати. Хронічний гепатит, на жаль, залишається як наслідок у багатьох дітей, які пройшли основне лікування. І перемогти його дуже складно. Роману призначили препарат Ентекавір, який хлопчикові належить приймати від 6 до 12 місяців, в залежності, як організм буде справлятися з гепатитом.

Ентекавір, він же Бараклюд відноситься до нових препаратів, що застосовуються при лікуванні хронічного гепатиту В. На жаль, в Україну даного препарату немає, а наявні ліки виявилися безсилі. Першу упаковку мамі привезли з Італії, вже тиждень Ромчик приймає препарат. Вартість упаковки 750 євро і вистачить її на 1 місяць, а таких місяців буде 6 мінімум! І потрібно ще мінімум 3750 євро або 41 250 гривень ...

Для батьків Романа така сума є просто нереальною. На покупку першої упаковки пішли всі заощадження родини. Живуть вони скромно, у Ромчика є молодша сестричка Катя, в якій він дуже любить. Батьки працюють, звичайно, дітлахам є, що їсти і що одягти, але от тягнути таке дороге лікування просто непосильно.

Роман переміг рак. Невже він не впорається з гепатитом?

Будь ласка, допоможіть перемогти гепатит.

            Дуже потрібна фінансова допомога.

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Крила надії"
ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
МФО 325365
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 2600001336292
Призначення платежу - добровільна пожертва для Гарасіки Романа.
 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02