Михайльонка Марія

              

           Михайльонка Марія Михайлівна; 28.04.2004р.н.;
Діагноз: муковісцидоз з панкреатичною недостатністю. Хронічний обструктивний бронхіт.
Новини:   30.09.2014.

          Марія Михайльонка -  майбутня зірка українського шоу бізнесу:). Ця мила дівчинка захопила мене любов’ю до співу та своєю майстерністю гри на сопілці. Дівчинка виступає на різноманітних фестивалях місцевого і навіть обласного рівнів! Фантастичні досягнення навіть для здорової дитини. А коли у неї  важкий діагноз – муковісцидоз, це вражає. Адже при цій хворобі  уражені легені. А саме їхній розвиток вкрай необхідний для співу та гри на духових інструментах. Дівчинка багато працює над собою, та не збирається зупинятись на досягнутому, адже у неї ще безліч планів попереду!

Та для здійснення мрій Марії потрібно щоденно проходити лікування муколітиками, інгаляції, кінетотерапію, приймати антибіотики… А це все гроші-гроші-гроші…

Почалось усе із погіршення стану дитини ще у немовлячому періоді, що викликало тривогу у батьків та пошук причини. Її знайшли, коли Марії виповнилось 5 років – муковісцидоз із панкреатичною недостатністю… Тепер дівчинка знаходиться під спостереженням у відділенні педіатрії, де про неї піклуються дбайливі лікарі!

На місяць Марії потрібно приймати 5 упаковок Пульмозиму. Також у список її потреб входять антибіотики. А це – захмарні суми, які її мамі не «подужати». Мама сама виховує двох дітей. Фінансово – це дуже важко, тим паче, коли одна із них важкохвора.

Марійці дуже потрібна Ваша допомога!

Не дамо згаснути майбутній зірочці!

 
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Крила надії"

Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу - добровільне пожертвування для
Михайльонки Марії.

 

Координатор напрямку допомоги дітям з муковісцидозом
Якимюк Соломія
Тел.060 32 32 550