Бардин Ярина

Бардин Ярина

(Закінчила основне лікування. Вдома.)

Бардин Ярина, 09.08.2006.
Діагноз: Гостра мієлобластна лейкемія

Новини:   18.07.2012.  08.05.2012.   04.05.2012.   26.03.2012.  13.02.2012.

            Яринці 5 років, вона проходить лікування у відділенні гематології ЗУСДМЦ. Дівчинка любить розмальовки, любить слухати казки про тварин і, особливо, про принцес. Дівчинка і сама з характером, дуже любить увагу, але знайти до неї підхід не так вже просто, ні дати, ні взяти, маленька принцеса :)
            Почалося все в грудні, з невеликого кашлю. Потім дівчинці стало важко дихати, особливо ввечері, коли лягала спати. У малечі збільшилися аденоїди, які «душили» дитину. Лор прописав антибіотики для зняття запалення і призначив кілька процедур. Але ці заходи не допомогли - дитині ставало гірше, дівчинка блідла, а під очима з'явилися синячки. А незабаром маленька стала скаржитися на біль у ногах і голові.
            Аналізи, які Яринка здала в поліклініці, стривожили педіатра і дитину направили на Дністровську, в ЗУСДМЦ. Тут дівчинці і діагностували лейкоз.

            Зараз Яринка проходить курс інтенсивної хіміотерапії. Малеча дуже мужньо переносить всі медичні процедури, і спокійно сприйняла звістку про те, що розкішні коси доведеться обстригти - дівчинка сказала, що це не біда, і що коли вона буде без волоссячка, її обов'язково повинен побачити братик Дениско. Смілива маленька леді знає, що красу ніщо не зіпсує, і готова до будь-яких експериментів :)

            Яринка живе у Львові з мамою, бабусею і братиком Денисом.
            Попереду у дитини тривале лікування, дівчинці будуть потрібні системи для приготування тромбоконцентрату вартістю 2600 за штуку. Також, не всі препарати, на жаль, є в лікарні - біовен моно, антибіотики можуть знадобитися в будь-який момент, та й препарати основної хімії є не всі і не завжди. Мама не зможе самостійно придбати все необхідне, щоб забезпечити лікувальний процес для своєї дитини, так що, нашій принцесі не обійтися без допомоги небайдужих людей.

            Ми дуже просимо допомоги і підтримки для цієї мужньої дівчинки. Будь ласка, не пройдіть повз.
            Потрібна фінансова допомога.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02