Білошапко Ростислав

Білошапко Ростислав

Білошапко Ростислав, 30.05.1997р.н.
Діагноз: Гостра мієлоїдна лейкемія. Рецидив.
 
            Ростику 15 років, він навчається в Дрогобицькому механічному коледжі, цікавиться компютерними іграми, гарно малює, займається спортом. Але зараз від всього цього доведеться відмовитись, і причина тому – лейкоз.
            Захворів Ростик в січні, піднялася висока температура, яку ніяк не могли збити, заболіло горло. Звернулись в поліклініку. З поліклініки Ростика скерували в інфекційну лікарню, потім в лікарню в Дрогобич, там хлопчик пробув один день і його відправили до Львова з підозрою на лейкоз.
            Вже місяць Ростик проходить лікування у гематології ЗУСДМЦ. Лікування почалось важко, лише хлопець розпочав хіміотерапію, як одразу потрапив до реанімації, де пробув тиждень, блок довелось перервати. Зараз Ростик дуже схуд, одразу почались проблеми з кишківником, почувається зле, лікарям навіть довелось призначити довенне харчування, оскільки звичайну їжу Ростик не їсть…
            Стан Ростика досить важкий, довенне харчування обходиться 1500-2000 гривень в тиждень, аналізи падають, в будь який момент знадобиться імуноглобулін, або фактори росту, а оскільки Ростик хоч і сильно схуд, та все одно, не дитина, тож потрібно буде не  менше 5 флаконів кожного з препаратів, а це ще близько 7000 гривень.
            Батьки хлопчика ніяк не були готові до такого розвитку подій, ні фінансово, ні морально, але виходу немає – потрібно лікуватись і сподіватись на краще. Ми дуже просимо допомогти Ростику, сімя не впорається самотужки, а хлопцю дуже потрібна наша підтримка.
            Ростик дуже творчий хлопчик, в перервах між реанімацією та крапельницями він навіть встиг відвідати наші творчі заняття і довести, що малювати таки вміє :) Йому важко адаптуватись до лікарні і зрозуміло, що цей час він волів би провести з друзями, та є випробування, які ми не вибираємо, але мусимо здолати.
            У Ростика все буде добре, але зараз йому дуже потрібна допомога.
 
Додано 13.06.2014:
            В кінці травня 2014 року Ростик повернувся у лікарню з рецидивом. Зараз він готується до початку протирецидивного протоколу, попереду у хлопця ТКМ.
            Ростику знову надзвичайно потрібна наша допомога, багатьох необхідних і дуже дорогих препаратів, нажаль, немає у лікарні, а без них шанси на одужання нульові. А що стосується пересадки, то попередні обстеження показали, що родинного донора нема. Та перш ніж говорити про пересадку, потрібно досягти ремісії і ми дуже просимо допомогти Ростику розпочати лікування.
 

 

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02