Ференц Богдан

 
Ференц Богдан, 09.07.2007 р.н.
Діагноз: Лейкемія.
Новини:  24.10.2014.
 
            Богдану 7 років, він навчається у 2 класі, любить ходити до школи, дуже любить уроки інформатики, які розпочались у нього цього року, та походити на них Богдан встиг лише тиждень. Потім хлопчик почав скаржитись на постійну втому, завжди веселий і активний, він хотів спокою і тишини, почав скаржитись на біль у ніжках – шкільний клас знаходиться на 4 поверсі і Богдану стало важко спускатись по сходах.
            Мама забила тривогу. Спочатку звернулись в лабораторію вдома, здали аналізи і їх одразу скерували до Львова, на Дністровську 27, у ЗУСДМЦ. Тут хлопчика обстежили і виявили лейкемію, і відправили документи в Київський Охмадит на підтвердження , яка саме лейкемія.
            У ЗУСДМЦ Богдан три тижні. У лікарню хлопчик попав ще й з простудою, та поки чекали результатів обстежень, якраз подолали цю інфекцію. Наразі малюку капають кров і тромбоконцентрат.
            На днях буде заключення Києва і Богдану розпочнуть хіміотерапію. Ми дуже сподіваємось, що у хлопчика все буде добре, що ліки будуть у лікарні, а з тим, чого не буде ми справимось. Та наразі вже потрібно вшивний катетер – його хочуть ставити з понеділка, щоб встигнути вчасно розпочати хімію. Вартість катетера 2670 гривень.
            Богданчик живе в Старому селі з мамою, татом і молодшим братиком Миколкою – хлопчики дуже дружні і багато часу проводять разом за іграми та розвагами, Богданчик взагалі дуже комунікабельний та веселий хлопчик, у нього багато друзів і в школі, в в селі серед сусідів.
            Попереду тривале лікування і ми дуже просимо допомогти Богдану його пройти. Хотілося б, щоб все було гладко, однак, життя змушує нас бути реалістами. І Богдану вже дуже потрібна наша допомога!
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02