Харів Андрій

 
Харів Андрій, 24.06.2011 р.н.
Діагноз: Медулобластома.
 
Новини:  28.07.2015.  10.06.2015.

            Андрійко веселий, усміхнений хлопчик, йому вже майже чотири роки, та не зважаючи, що він вже майже дорослий, нещодавно йому заново довелося вчитись ходити, та про все по порядку.

            Захворів Андрійко в лютому, почалась систематична блювота, звернулись до лікаря і малюка почали лікувати від отруєння. Та лікування не допомогло, а згодом педіатр помітила, що у малого порушена координація. Тоді зробили МРТ і виявили пухлину…

            Далі була операція в Києві, в інституті Нейрохірургії, пухлину успішно видалили і хоч все пройшло добре, у малюка досі спостерігається післяопераційний парез, ну і, як ми вже казали, вчитись ходити довелось заново.

            Зараз хлопчик проходить хіміотерапію. Всього йому назначили 12 блоків, а пройшов малюк лише три. Зараз Андрійко повністю відновився від хімії, і в наступний четвер планується наступний блок і щоб він відбувся, потрібен препарат Карбоплатина 3 флакони по 150мг, і в лікарні його зараз нема.

            Попереду тривале лікування. Вартість трьох флаконів Карбоплатини – 2100 грн, такий блоків буде багато, а після цього блоку ще планується обстеження (МРТ) голови вартістю близько 1000-2000 гривень.  

            На жаль, власними силами батьки не справляться, а без хіміотерапії шансів у Андрійка нема… Ми дуже просимо допомогти хлопчику жити. Андрійко веселий, добрий, цікавий малюк, дуже любить бавитись з дітками, любить малювати та розмальовувати розмальовки, обожнює конструктори. І дуже-дуже хоче повернутися додому!

            Дуже потрібна допомога!

 

Координатор адресної допомоги 

Марина Анісімова 050 370 90 02