Ільницька Віталія

 
Ільницька Віталія, 12.04.2000 р.н.
Діагноз: Саркома Юїнга.
Новини: 
 
            Віта дуже вродлива, тендітна і світла дівчина, її постава надзвичайно граціозна, її рухи відточені, а усмішка випромінює стільки тепла і світла, що можна зігріти ціле місто!        
            Кожна дрібничка видає в ній справжнього артиста, і це не жарт, адже 10 років, зі своїх 17-ти, Віта займається народними танцями! І гастролює по всій Львівській області з ансамблем народного танцю «Дивоцвіт» :)
            Одного погляду на нашу красуню достатньо щоб уявити її у хороводі з квітів, віночків, стрічок і червоних черевичків, серед інших, таких самих карооких дівчат :) І від цих асоціацій стає так легко на душі, наче ти вже чуєш веселі цимбали і сам готовий пуститися в танок!
            І тим гіркішою іронією долі видається Вітин діагноз…
            Віталія захворіла в серпні минулого року – зявилися болі в нозі. Для дівчини з таким активним способом життя травма ноги навряд чи здасться чимось надзвичайним, а Віта не лише танцює, а ще й відвідує Пласт, та і просто багато рухається. Однак, до лікаря звернулись, та не виявили нічого, окрім запального процесу.
            Невдовзі дівчина потрапила у лікарню з пневмонією, і там звернули увагу на припухлість правого стегна, взяли пункцію, а далі… Далі прийшли дуже страшні новини – у Віти рак, саркома Юїнга правої ноги, більше того – їй світить протез…
            Уявляєте, як ця звістка впала на дівчинку, що танцює майже все своє свідоме життя і планує займитись цим і далі? Я не уявляю, і чесно кажучи, уявляти навіть не хочу … Та часу на розпач не було – родина одразу взяла себе в руки і Віта розпочала лікування.
            Зараз позаду вже 4 блоки хіміотерапії, ще два – і дівчинку оперуватимуть, забиратимуть уражену кісточку і на її місце планують ставити ендопротез. Операція буде важка і тривала, після неї ще також має бути «хімія», ну і, звичайно, реабілітація.
            Я не знаю, що про це все думає Віта, я б, напевно, і не наважилась спитати… Та вона сильна, наполеглива і дуже цілеспрямована дівчинка! У неї є підтримка рідних людей і мрія знову танцювати, її посмішка така ж сяюча, а очі випромінюють радість. Ця красуня здатна викликати лише захоплення! І ми дуже сподіваємось, що колись цей страшний сон закінчиться і наша дівчинка прокинеться знову щасливою і здоровою!
            А поки що, ціна дівочих мрій – 165 600 гривень, саме стільки вартуватиме ендопротез для Віти. 
 
Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02