Кінаш Марія

Кінаш Марія

Кінаш Марія, 25.12.1998 р.н.
Діагноз: Лімфома Годжкіна. Синдром Ніймеген.
 
 

Марічці 14 років. З трьох років дівчинка спостерігається в педіатрії ЗУСДМЦ, оскільки окрім Лімфоми у неї вроджене генетичне захворювання - синдром Ніймеген,  що характеризується мікроцефалією, комбінованим первинним імунодефіцитом, та високою схильністю до лімфоїдних пухлин. Так сталось, що сьогодні під опікою фонду вже троє діток з цим синдромом, які проходять лікування у гематології з Лімфомами Годжкіна.

Марійка весела, активна, комунікабельна дівчинка, ми знайомі ще з педіатрії, де дівчинка відвідувала наші творчі зайняття. Вона навчається в 6 класі спеціалізованого реабілітаційного центру «Мрія» у Львові, де з дітьми по індивідуальній програмі займаються як педагоги, так і лікарі-реабілітологи. Навчання дівчинці подобається.

В кінці серпня їй зробили біопсію і виявили Лімфому. В вересні Марічка перенесла операцію з видалення лімфовузла і розпочали хіміотерапію. Однак, лікування одразу довелось відкласти, бо розійшлися шви.

Попереду в дівчинки тривале лікування, і вже зрозуміло, що воно буде важким, бо і без того не простий курс хіміотерапії буде ускладнюватись основним захворюванням. Та ні Марічка, ні мама не впадають у відчай – вони знали, що це може статися і готувались до цього. А ще вони знають тих, хто вилікувався від Лімфоми маючи той же ж синдром, що і у Марійки, і впевнені, що Марійка також зможе.

Дівчинка з багатодітної родини – у Марічки є сестричка Софія 11 років і двоє братиків 7-річний Вітя і 4-річний Олексій, і всіх трьох виростила Марічка :) Рідні і знайомі стараються підтримувати сім’ю, допомагає і батько, хоч і живе окремо, та все одно, зараз їм дуже і дуже важко.

Марічка дуже любить вишивати бісером, і дуже любить бавитись за комп’ютером. В соцмережах у дівчинки багато друзів, в тому числі і з синдром Ніймеген, вони залюбки спілкуються і підтримують одне одного.

Ми дуже просимо також підтримати цю світлу дівчинку. Кожен з її двох діагнозів є дуже складним, але оптимізм, воля до життя і допомога небайдужих людей здатні творити дива! І ми впевнені, що Марічка вилікується, і її приклад обов’язково всилятиме надію в інших!

Дуже потрібна допомога.

Координатор адресної допомоги 
Марина Анісімова 050 370 90 02