Корда Ірина

Корда Ірина, 23.04.1999 р.н.
Діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія, стан після неродинної ТКМ. РТПХ.


Новини:  24.11.2011.  15.11.2011.

Іринці 12 років. Захворіла дівчинка минулого літа, в серпні вона поступила в ЗУСДМЦ у відділення гематології зі скаргами на біль у ніжках, температуру та загальну слабкість. У Львові Іра успішно пройшла курс хіміотерапії і поїхала в Медичний Центр Хадасса, Ізраїль, для продовження лікування.

У Хадассі планувалося провести неродинну ТКМ, однак у дівчинки стався ранній нейрорецидив і хід лікування різко змінили. Ірі провели дві аллогенні пересадки. Після першої, в лютому 2011, Іра одразу увійшла в ремісію. Після другої пересадки, квітень 2011, розвинулася сильна реакція трансплантант-проти-господаря.

Зараз стан дитини оцінюється ізраїльськими лікарями, як дуже тяжкий, проте, на думку фахівців, шанси у Іри є.

Адміністрація клініки шукає можливості для зниження вартості Іриного лікування, але навіть зі знижками сума все одно виходить величезною. Оскільки Іра не стабільна, клініка не може визначити точну вартість необхідної терапії, але імовірно, вона обійдеться 15-30 тисяч євро на місяць, тобто -  45-90 тисяч євро, тому що попереду ще як мінімум три місяці лікування, за оцінками ізраїльських лікарів.

Стан дівчинки важкий. Фінансові можливості родини виснажені, батьки просто на грані відчаю. Вони дуже хочуть бачити свою донечку здоровою і щасливою, але, в обставинах, що склалися, починають втрачати надію ...

Допоможіть врятувати Іру!

Дуже потрібна фінансова допомога.